Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok szerelmes regényeket...

Tudnátok szerelmes regényeket ájánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek olvasni, főleg szerelmes regényeket. Tudnátok ajánlani egy párat? Jelenleg Leiner Laura Bexi sorozatát olvasom és nagyon tetszik, ehhez hasonlóakat tudnátok? Illetve nem muszáj szerelmes regénynek lennie, lehet bármilyen könyv csak legyen valamilyen mondanivalója.

2016. nov. 19. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
végzet ereklyéi, mediátor, kísértés rt(ez nagyon jó!!!!), szerethetetlen, bábel(szintén kedvenc),
2016. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sulijegzetek sorozat, Lol könyvek (pl Szívzűrterápia strébereknek), Annak és a francia csók, Tükörlelkek, Obszidián és a folytatásai is (ez fantasy de nagyon jó!)
2016. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sarah Dessen könyvei nekem negyon tetszettek, van még egy pár de nem tudom hogy hány éves vagy. Én 14 évesen olvastam, max ha nem tetszik abbahagyod: Ének a szentjánosbogarakról; A soha határa; Az örökké határa. Összetörve, A remény hajnala, Elfeledett múlt, Ha maradnék, Hová tűntél. Leiner Laura könyveit ajánom én is, nekem nagyon tetszettek.
2016. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek😊 Ja és egyébként 14 éves vagyok
2016. nov. 19. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!