Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Gondolt valaki arra hogy a...

Gondolt valaki arra hogy a Halálkúrában (Útvesztő ) Newt is immúnis volt csak azt mondták neki, hogy elkapta a vírust?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valóban immúnis lett volna, nem őrült volna olyan hamar. Eszembe se jutott, hogy ilyesmit megkérdőjelezzek.
2016. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én edddig nem gondoltam rá, de végülis lehetséges.

#1 lehet, hogy a tudatba őrült bele, hogy elkapta a kitörést.

2016. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Akkor nem borult el volna, ha nem lett volna megfertőzve. Annak tünetei vannak, és láthattuk a filmben is, és a könyben is a tüneteket. Én e miatt sírtam egész estig. Magától nem őrül meg, és magától nem fog vér folyni a szájából, magától nem lesznek erek minden testrészén, magától nem akarja megölni Tommyt, magától nem őrült volna meg! ÁÁÁÁÁÁáááááhhhh kiégtem
2018. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Erre én is gondoltam, és mondhatjátok, hogy akkor nem borult volna el az agya, de Gally is így járt. Elvesztette az eszét és ezért lőtt. Chuck miatta halt meg, igaz, hogy egy sirató szúrta meg, de akárhogy is nézem, ugyanaz a tünet van a siratók által megszúrt személynél, mint, ami Newt-nál volt. Szóval lehetséges.
2022. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!