Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik ez a könyv? Címe: Pillangó

Melyik ez a könyv? Címe: Pillangó

Figyelt kérdés

Szóval a könyv címe pillangó...

Kersetem neten,de nem azt hozta ki amire én gondoltam..

Régen megvolt nekem,de el kajlódott.. régi könyv

Arról szól,hogy van egy fiú,és egy lány akik kimennek mindig a rétre(nem tudom pontosan)a többi emberrel és szénát csépeltek vagy valami ilyesmi...aztán szerelmesek lettek egymásba a fiú és a lány,de aztán szegények voltak mindketten így a lány szülei nem akarták hogy összeházasodjanak.

A fiú megkérte a lány kezét,de aztán mégsem esküdtek meg,aztán a fiúnak lett más,pedig a lányt szerette és a lány a fiú lakodalmán álruhába öltözött,és úgy kukucskált..a fiú észrevette de nem szólt,csak sírt... Ennyire emlékszem,de a végén együtt élnek majd.

Ilyen szőke lány a borítója azthiszem. Megköszönném ha valaki tudná pontosan a szerzőjét vagy valami...

Részletek amire emlékszem hogy szerepelt benne: valami kés a téren ami eltünk,meghogy mentek moziba és ennyi többet nemtudok..



2016. dec. 1. 14:57
 1/3 anonim válasza:
Szerintem Móricz Zsigmond: Pillangó 😁
2016. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❤
2016. dec. 1. 15:45
 3/3 anonim válasza:
Szívesen 😊
2016. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!