Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keresek egy könyvet, ismeri...

Keresek egy könyvet, ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Határozottan emlékszem, hogy nem is olyan rég olvastam egy világháborús témát feldolgozó könyvről, de az is lehet, hogy álmodtam az egészet :D Mindenesetre egy próbát megér, hátha tényleg létezik. Kevés támpontot tudok hozzá adni, mivel nem kifejezetten szeretem a világháborús történeteket - ezt is ajándéknak szánnám -, ezáltal nem olvastam túl figyelmesen az ajánlót.

Szóval:

- VH, nem tudom, melyik.

- Magyar szerző,90%, hogy nő.

- Megjelenési év: 2015 vagy 16.

- A történet főbb eseményei vízen játszódnak.

Előre is köszönöm a segítséget.



2016. dec. 4. 23:40
 1/3 anonim válasza:
Egyik haverom olvasott valami tengeralattjarosat de meg nem tudom mondani a cimet. Es talan meg az oszes leiras jo ra. Igen asszem ketten irtak egy no es egy ferfi. De lattam a konyvesboltokban jarva egy par ilyet, nem mind magyar szerzos es no de nem artana ott is korulnezned. Sokan allneven irnak szoval ez is megnehezitheti a dolgodat :D De am a sztori kb mirol szolt?
2016. dec. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nem rémlik, hogy ketten írták volna, csak az, hogy a hölgy nyilatkozott róla. De az is lehet, hogy van egy társszerzője. A tengeralattjáró valószínűleg stimmel, és az biztos, hogy kiemelték: a sztorit még nem dolgozták fel korábban. Ennyire futja sajnos, még abban sem vagyok biztos, hogy melyik tengeren játszódik - bár mintha Anglia partjai rémlenének.
2016. dec. 5. 10:22
 3/3 anonim válasza:
Valoszinuleg az elso vh lehet amikor blokad ala vontak nemetorszagot (anglia) asszem helgolangi csata de ezek a wikipedian szerintem mar fennt vannak. Ha nem tenderalatjaro volt akkor siman lehet mert ekkor vetettek be az elso hadihajo flottalat asszem. Ja most jut eszembe hogy ezutan van egy baromi nagy csata a jütlandi asszem ahol a nemetek visszatamadnak es az angol partoknal zajlik. Az angolok megszerzik elorre a nemetek kodjait de a csata meg is hosszu lesz rengeteg veszteseg mind ket felnel, szerintem ebbol tuti lehet egy konyv mert ez volt az egyik legnagyobb tengeri csata, az uj technologiakkal, vagy technologiai probalkozasokkal.
2016. dec. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!