Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani a Luxen,...

Tudnátok ajánlani a Luxen, Csitt csitt, Angyali vadász, Végzet ereklyéi sorozatokhoz hasonló könyveket?

Figyelt kérdés
Főleg az angyalos, alakváltós, vérfarkasos könyveket szeretem, illetve azokat, ahol a fiúnak van paranormális képessége, és ő védelmezi a lányt.:D előre is köszi :)
2016. dec. 9. 19:51
 1/6 anonim válasza:
Percy Jackson sorozat vagy az ehhez kapcsolódó Olimposz hősei és szerintem nagyon tetszene neked az Existence trilógia aminek a harmadik része 2017 első félévében fog megjelenni valamint Cassandra Clare többi könyve is jó:Magnus Bane krónikák,Árnyvadász Akadémia,Pokoli szerkezetek...Ha van olyan sorozat amit nagyon szeretsz akkor írdbe Googleba azt hogy pl.:Cassandra Clare művei
2016. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lauren Kate; Fallen
2016. dec. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek, a Fallent már elkezdtem egyszer, de sajnos nem tetszett igazán, a percy jackson könyvekkel rég szemezek már, azt hiszem neki fogok állni :)
2016. dec. 10. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Susan Ee Angelfall sorozata :)
2016. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :) már egyszer elkezdtem, csak kisit sok volt a felakasztott megrágott holttest, ez nem igazán az én világom :/
2016. dec. 10. 23:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Amiket én egyszerűen imádok:


Legenda trilógia - Marie Lu

Hex hall trilógia - Rachel Hawkins


Meg olvasd el a Luxen 1.5-ös részét, az Obliviont is!! :DD

És asszem most, 15.-én fog megjelenni az Ónixból is a Daemon-változat ;)

2016. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!