Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Létezik meleg mesekönyv...

Létezik meleg mesekönyv (gyereknek)?

Figyelt kérdés
Szóval az imént elméláztam, vonattal mentem hazafele a suliból és egy nő a kb 6 éves gyerekének mesét olvasott. A királyfi megmenti a királykisasszonyt blabla. De mind1 is, a lényeg az, hogy léteznek olyan gyerekeknek készült mesék, esetleg mesekönyvek ahol mondjuk nem királyfi-királylány hanem királylány-királylány, vagy királyfi-királyfi felállás van? Akár angolul vagy bármilyen nyelven(van egy olyan érzésem, hogy magyarul tuti nincs). Mert(szerintem)kellenének ilyenek is...mármint miért baj az, ha a gyerek úgy nő fel, hogy tudja, ez is normális? Mert melegek mindig is voltak, mindig is lesznek, ez ellen nem lehet mit tenni, csak elfogadni. Csak magamból tudok kiindulni, én egy teljesen homofób környezetben nőttem fel, sokáig azon a véleményen voltam mint amit a szüleim gyakorlatilag kisgyerekkorom óta a fejembe akartak verni, aztán szépen lassan rájöttem, hogy rohadtul nem úgy vannak a dolgok ahogy azt ők beakarták adni nekem...sok meleg azért lesz öngyilkos mert ő is ilyen környezetben nőtt fel és képtelen feldolgozni ezért a másságát...lehet nagyon merész ötlet ez a feltételezés, hogy meleg mesekönyv, de nem látom az okot ara, hogy miért ne lehetne ilyen. Biztos van aki erre majd rávágja, h "mert a gyerek átveszi a könyvből és ő is bzi lesz" de aki így reagálna, kérem ne tegye, mert ez nem így működik...

2016. dec. 13. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, én hallottam már ilyen könyvről.
2016. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez az:

[link]

2016. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hercegek és a kincs :)
2016. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
uu, köszi
2016. dec. 13. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Külföldön sok ilyen van.

[link]

2016. dec. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó látni hogy magyar országon ilyen emberek is vannak
2016. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szabolcs és az OSI 7 rétege.
2017. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!