Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Cortez vagy Márk?

Cortez vagy Márk?

Figyelt kérdés
Ti kit választanátok, miért?

2016. dec. 13. 16:36
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
#17 és, a Szent Márk bazilikáról hallottál? 😁
2017. jan. 2. 10:28
 22/29 anonim válasza:
60%
Azt hiszem én is beállok a Márkerek soraiba. Persze, Cortezt is imádtam, de valahogy Márk személyisége jobban megfogott. Sokkal valódibb, emberi hibákkal, amik még inkább erősítik személyiségét. Reni annyira Istenként vázolta fel Cortezt, mintha ő lenne a legtökéletesebb ember a világon. Nem tagadom, én is elfogadnék egy Cortezt, csakhogy belőle az időnként fellépő bunkóságon kívül a többi ,,hiba" úgymond hiányzott, ezért olyan valószínűtlenné vált. Azt hiszem, ezért szavazok Nagy Márkra. <3
2017. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom miért kell lepontozni valakit azért, mert a többségnek más a véleménye. Értelmesen válaszolt a kérdésre, kifejtette miért azt gondolja, amit és mégis le lett pontozva. Ezt soha nem fogom megérteni... :(
2017. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
73%

Nekem Nagy Márk örök(mint Virágnak Pete Wenz:-))


Nekem Cortez túl tökéletes... persze azért az Szjg-t is imadom, meg C. beszólásait, de Nagy Márk sokkal valódibb. Most ha azt nézzük, egy Márk típusú sráccal sokkal elöbb futnék össze "Valahol" ,mint egy 5 nyelvet beszélő, hibátlanul tökéletes fiúval! Lehet hogy nagyon elfogult Márker vagyok de én ìgy látom..

2017. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
68%
#forevermárker 😉
2017. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
60%

Nagy márk!!! Egyszerűen imádom.

Leinel Laurától is megkérdezték a 10. Szjg találkozon hogy Nagy Márk vagy Cortez és azt válaszolta hogy Nagy Márk!😄

2017. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
47%

Egyértelműen Nagy Márk!

Egyszerűen imádom, ahogy Bekával bánik, ahogy kiáll magukért és nem azt mondom követett el elég sok hibát, de istenem...emberből van. És pont ez az. Cortezt is nagyon szerettem annó, persze vmikor kevésbé, de akkor is inkább Márkkal találkoznék(lehet el is rabolnám😍😏💖)

Cortez túl tökéletes mint már többen is írtátok és sztem az nem túl valódi módon volt megvalósítva, kicsit sok volt.

2017. máj. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
72%
Márkkkk, nekem Cortez túlságosan tökéletes és ilyen fiú nincs is a világon. Márk az egójával meg a beképzeltségével inkább valóságos.
2018. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
34%
Cortez! Mert annyira vagááááány!:D
2018. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!