Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg vagy bexi? Miert? ,

Szjg vagy bexi? Miert? ,

Figyelt kérdés
normalis valaszokat pls

#könyv #Leiner Laura #net #SzJG #Márk #cortez.ll könyvesbolt
2016. szept. 27. 18:01
1 2
 1/20 anonim válasza:
77%

Szia

Olvasd el mindketöt! Nekem szemèly szerint a Bexi jobban tetszett, mert izgibb mint a szjg.Bár a szjg is egy nagyon jo könyv! A szjg egy hètköznapi èletet mutat be... A Bexi pedig egy ènekes csaj èletèt... Nyilván egy ènekes csaj èlete izgisebb... üdv ès jo olvasást

2016. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Bexi foreveer!!!!

Sztem is sokkal izgibb mint az szjg. Bár mindkettő vicces, az szjg beli Reni nekem kevésbé volt szimpi, de nemcsak ő hanem a többi szereplő is. És nekem Cortez is tül tökéletes nekem. Nagy Márk sokkal valóságszerű. Igaz bunkó, de cukin bunkó. És vicces. A történet is sokkal jobban tetszik. Nem egy egész évet, csak egy hetet ír le, de így is több a történés mint az szjg ben. Úgyhogy én a bexit ajánlom!


#Márkerforeveer #Bexi #Szeretjükazírónőnket ♡♡♡♡

2016. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Előző vagyok ☺

Még azt is hozzá tenném hogy (bárnem ez volta kérdés) én személy szerint a Bábelért vagyok teljesen oda! Sztem az a legjobb Leiner Laura könyv 👍👍


#Nekem is kell egy Szasza 😂😂😂

2016. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Bexi! És nem tudom elmagyarázni, valahogy csak jobbanhúz a szívem Márxi felé:DD

#márker #márkcsintás

2016. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Bexi jobb, mert izgibb, viccesebb, jobban tetszik a főszereplő, meg persze Nagy Márk.De az szjg is jó:)
2016. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%

Érdemes elolvasni mind a kettőt, de egyet értek a többi válaszolóval: Bexi.

A SzJG is jó, csak az írónő annnnyira szürke személyiségűvé tette a Renit... De nem ettől borulnál ki, hanem a szenvedéseitől :D De attól függetlenül vicces volt (értsd: van amit már 5-ször elolvastam, de ahányszor elolvasom, a szüleim mindig bejönnek megnézni, hogy mit nézek, amitől ennyire nevetek :D)

Viszont igen, Bexi az izgalmasabb, és figyelmeztetlek, ki fogod verni a dilit, mert neked is fog kelleni egy Nagy Márk :D

2016. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Bexi. Mert benne van Nagy Márk *-*. Meg a történései is igalmasabbak.
2016. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Szjg! Nagyon vicces, de nem is Reni személyisége vagy a történet tetszett igazán, hanem a többiek! Zsolti a vicceivel és a Mádaynak írt verseivel, Ricsi a menő "rosszfiús" imidzsével és a "lefejellek" beszólásaival, Virág a cuki hülyeségeivel, Dave és Macu a kütyük iránti szeretetükkel és a (kezdetleges) béna csajozási próbálkozással, a rockerek undorító dolgaivak és a zenének nevezett hörgéssel, Kinga szorgalmával és idegbeteg nézésével, Gábor a csendes szemlélő, majd igazán vicces szövegeivel, Zsák a cuki francia fiúval, na és Cortez lazaságával, tanárokkal szembeni szemtelenkedésével és a menő de mégis komoly természetével! Amikor ezeket összezárjuk el is feledkezünk Reni kissé unalmas természetéről. Azok a beszólások, direkt félreértett mondatok vagy bizonyos cselekedetek felejthetetlen!!!
2016. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Bexi szerintem."jelenben" játszódik.Ez már kicsit modernebb,de az SZJG se szar,csak kicsit öregebb.Ott nem volt snaphcat insta nem volt a twitter felkapva csak a face...Meg gondoljatok bele..Nézitek az Xfaktort,vagy a többi ilyen műsort,vagy ábrándoztok a kedvenc énekesetekről,milyen életet is élhet valójában.Persze Laura ezt egy kicsit még megfűszerezi a gubancokkal.Személy szerint nekem jobban bejött a bexi.Csak az a rengeteg idő amire kijön :(
2016. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem Szjg. Nem tudom, hogy miért, de valahogy odahúz a szívem jobban. Igazából azok miatt a dolgok miatt amit a 8-as írt le.:)
2016. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!