Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket érdekelne egy ilyen...

Titeket érdekelne egy ilyen történet? Többi lent.

Figyelt kérdés

A történet címe: A kísértet szerelme. A főszereplő egy 10 éves kislány akit megöl egy varázsló, de a szülei ragaszkodnak ahhoz, hogy egy olyan iskolába járjon, mint a többi gyerek. Több hónapig leveleznek az iskolákkal, de csak egy külföldi városban vállalják a tanítását. Az első nap a lány (Bianca) beleszeret egy fiúba, aki osztálytársa lesz, azonban kiderül, hogy őt külön fogják oktatni a többi gyerektől. Az első tanóráján megzavarja őt egy kísértet, aki közli vele, hogy ha teljesíti azt a feladatot a földön, amire emberként megbízták (az ittenieknek van egy mágikus feladata), akkor visszatérhet emberként, de a dolog kockácatos és még csak nagyon keveseknek sikerült.



Ti mit gondoltok róla? Mennyire sablon? Hasonlít bármilyen könyvre? (Kicsit HP-s beütésű, de a történet teljesen más) Érdemes megírni?


Várom a véleményeket.

U. I. : ha megtetszik akkor se koppintsd le mert ez saját ötlet. Köszi



2016. dec. 30. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én azt nem értem,ha megölik, akkor hogyan ragaszkodnak hozzá, hogy rendes iskolába járjon?
2016. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem lehet rossz ha jól megírod. Nem is sablonos, nekem legalábbis. De nem biztos, hogy szerencsés kiírnod ide, ha valaki ellopja akkor nehéz lesz beperelni.
2016. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól ki van dolgozva a történet, és jól van megírva, akkor érdekes lehet.

Bár az alapötlet elsőre elég logikátlannak tűnik.


Nem sablonos, de hát "minden történetet elmeséltek már" - ahogy az irodalomtudomány tartja.

Nekem pld. elsőre a Hatodik érzék, vagy az American Horror Story 1. és 6. évada ugrott be, ahol a kísértetek és az élők között elmosódik a határ.

2016. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A "megöl egy varázsló alatt" mit értünk? Mármint, kvázi meghal a legelején, de hogyan tovább akkor? Vagy félreértettem valamit?
2016. dec. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
A történet elég egyedi és egyáltalán nem sablonos, de néhol (nekem) homályos és logikátlan. Szerintem még dolgozz rajta, de ha jól megírod klassz lehet :)
2016. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Igen ez a "megölik de taníttatni akarják a szülei" rész tényleg kicsit furi, de szerintem jó a történet. Véleményem szerint a lány lehetne kicsit idősebb, mert ha az a célod, hogy a lány majd összejön a fiúval (ami a címből ítélve meg is fog történni), akkor 10 évnél azért jobb lenne ha kicsit öregebb a lány.

Sok sikert! :D

2016. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A történet nem tetszik, de szerintem jó hogy tíz éves, unalmas a sok tizenéves karakter, így aranyos
2017. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!