Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok erről a wattpado...

Mit gondoltok erről a wattpados sztoriról?

Figyelt kérdés

Minden tekintet a kör közepén szüntelenül forgó palackra szegeződött. Vajon ki lesz a következő? Az üveg egyre lassaban írta a köröket, mígnem teljesen megállt. Egyértelmű volt: a palack nyaka Kyle-ra mutatott.

A szoba összes lánya reménykedve levegőért kapott, beleértve a legjobb barátnőmet, Carot is, Kyle pedig vigyorogva vette szemügyre a rendelkezésre álló hölgyeket, mintha legalábbis ő választhatná ki a partnerét. Tekintetét le nem véve a körben ülő lányokról újra pörgetett, és azok megint a palack forgását figyelték, reménykedve várták, ki lesz a szerencsés, akinek 7 percre be kell zárkóznia Kyle-lal a szekrénybe.

A körök megint lassultak, de a palack még hosszú, szinte kínosnak tűnő másodpercekig nem állt meg, én pedig szinte hallani véltem a körülöttem ülő és a Kyle-ba menthetetlenül beleesett lányok halk imádságait.

A szememet forgatva kortyoltam ki a borom utolsó cseppjeit is. Miért akar mindenki hét percet eltölteni egy ilyen öntelt idiótával egyedül, egy szűk szekrényben? Ja igen...mert olyan hihetetlenül jól néz ki az igéző barna szemeivel és a tökéletes testével, és mert ha az ember hisz a pletykáknak, egy szexisten is.

Egyszerre minden pillantást magamon éreztem, amitől összezavarodtam és meglepetten néztem fel a többiekre. Talán hangosan gondolkodtam? Nem. A következő pillanatban tudtam, miért bámul rám mindenki: a palack nem másra mutatott, mint rám.

"Rose..." - olyan érzékien, mint most ő tette, még soha senki nem ejtette ki a nevem...


Ez csak a bevezető, az első fejezetet itt találjátok [link]



2016. dec. 31. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nagyon tetszik 😊
2016. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszett. Gyorsan kellett hadarva hogy milyen jó pasi. Az igéző szem nagyon elcsépelt. A tökéletes megjelenésű karakterek szintén.

Cseppet sem volt izgalmas, tudtam hogy ő lesz a "szerencsés" lány.

2016. dec. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fogalmazásod tetszik :) Érdemesebb lenne bonyolultabb, mélyebb érzelmi világú történetekben kipróbálnod magad.
2016. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

Tok jo 😉

De honnan jött az, hogy 7 percre be kell zárkózniuk a szekrénybe? Mert pontosan igy volt a Hirtelen harmincban is. Ha nem veszed tolakodásnak szerintem legyen csak annyi, hogy csokolozni kell majd a "szerencsés" lánynak a sráccal. Mondjuk 7 mp-ig, csakhogy a te ötleted is benne legyen. De ez persze csak egy ötlet.


Es ez a szókapcsolat nem annyira értelmes "hosszú, szinte kínosnak tűnő másodpercek". Hogy lehetnek kínosak a másodpercek? De ertem, hogy mit akarsz ezzel kifejezni. 😉


Javaslom még, hogy ne kötőjelezz a neveknel (pl.: Kyle-ra), csak simán írd le raggal együtt (pl.: Kylera).


Sok sikert a könyvhöz!


Számíthatsz +1 olvasóra 😉

2016. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Meg valami:


A könyved címe 7 perc mennyország. A Hirtelen harmincban a játék neve 7perc a mennyországban volt.

2016. dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A hét perc a mennyországban nem csak abban a filmben volt, csak ott is felhasználták ezt a "játékot" -.-"
2016. dec. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es, fura javaslat, hogy az ember inkább ne tartsa be a helyesírási szabályokat. A kötőjel igenis kell a néma e-re végződő nevek toldalékolásakor.


Az írás egyébként jó, nekem tetszett, bár egyet értek, hogy ebből a részletből következtetve sablonnak tűnik. Én is támogatom az ötletet, hogy próbáld ki magad egy tartalmasabb írásban.

2017. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Imádom. Elolvastam már wattpadon is. Megtennél nekem valamit, itt kéne regisztrálni és nyomni egy make-et. Ha segítesz nagyon hálás lennék, de ha a regisztrációhoz kell segítség segítek csak ez nekem nagyon fontos. [link] itt kell olyat keresni, hogy Make kék háttere van a feliratnak. Először regisztrálsz utána, rákattintasz. Azt fogja kérni, hogy add meg mennyit vagy hajlandó jegyért fizetni. Akármit megadhatsz, nem jár semmi fizetési kötelezettséggel.
2017. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!