Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi lesz ezekkel...

Szerintetek mi lesz ezekkel az "eltűnt" Tűz és Jég dala szereplőkkel?

Figyelt kérdés

Van ugye pár szereplő,akikről rég nem hallottunk,és nem nagyon tudni hol vannak.Akikre gondolok:Ser Brynden Tully,Galbart Glover,Ladi Meage Mormont.

Illetve ott van még Lord Jon Umber,a Hordó,aki ugye nem "tűnt el" de fogoly az Ikrekben;és Lord Howland Reed,aki még nem szerepelt csak említették.

Mit gondoltok,lesz-e még valamilyen(ha igen,milyen) szerepük ezeknek a szereplőknek?



2017. jan. 2. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Brynden szerintem ráfog találni a Cat vezette törvényen kívüliekre, vagy azok őrá, és együtt fognak tovább vadászni az ellenségekre. Esetleg ha Sansa a Riverlandsre/Folyóvidékre merészkedne, akkor segítenek neki.


Howland Reedre azt mondta Martin korábban, hogy benne lesz a könyvben. Ezt talán a 4. vagy 5. könyv előtt mondta. Ezért született meg az a teória, hogy ő a High Sparrow/Főveréb, de szerintem ez hülyeség. Szerintem ha benne lesz a könyvben, akkor a Falra megy és rajta keresztül fog kiderülni, hogy kik Jon szülei.


Jon Umber szerintem vagy egyáltalán semmilyen fontos szerepet nem fogni kapni, vagy valaki segítségével sikerül kiszabadulnia a börtönből a többi rabbal együtt, és nekimennek a fogvatartóknak.


Meage és Galbart passz.

2017. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Azt tudom ugye elképzelni,hogy Lady Meage és Galbart eljutottak Howland Reedhez(mert ugye Robb elküldte őket Tengerszembe,hogy Lord Mallister pakolja őket hajóra és menjenek Zavaros révbe),szóval esetleg vele együtt fognak szerepelni...

2017. jan. 2. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Brynden elmehet esetleg a Völgybe, hiszen elég sok időt töltött közöttük és az utolsó reménye lehet még Robert Arryn. És persze ott már Sansát is megtalálhatja.

Megakadályozzák, hogy Kisujj megmérgezze Robertet, felesküdnek rájuk, felszabadítják a folyóvidéket és talán akkor már ők is kiszabadídhatnák az Ikrekben lévő foglyokat, az északiakat.

Már ha tényleg élnek még a foglyok. A Freyek hazudnak, mint a vízfolyás.

2017. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!