Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A SzJG-hez hasonló könyvet...

A SzJG-hez hasonló könyvet keresek. Leiner Laura könyveit olvassam?! Ha igen melyiket?! Többi lent!

Figyelt kérdés

Engem nagyon nagyon elragadott a SzJG és valami hozzá hasonló könyvet szeretnék. Saját véleményekre, tanácsokat is elfogadok. Leiner Laura többi könyvét olvassam??! Vagy mit??! Minden választ szívesen várok.

Előre is Köszönöm.



2017. jan. 11. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Hát nem tudom mennyi idős vagy. Ha tetszett az SzJG és bírod Laura stílusát, akkor nézd meg a regényeit. (Bábelt nagyon ajánlom, a Bexi sorozatot is #márker, de ott van az Akkor szakítsunk és pár régebbi könyve is.)

Ezen kívül írok néhány olvasmányt még, hátha valami megtetszik:

Maros Edit: Hűvösvölgyi suli (7 kötetes)

Kalapos Éva: DAC (azt hiszem 5 kötetes)

Tavi Kata: Suli jegyzetek sorozat (4 részre tervezett, tudtommal eddig 3 jelent meg)

Ezek ilyen suli hangulatúak. Ha elmondod miket szeretsz, akkor tudok még bőven mondani ezt-azt. :D

2017. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

#1 vagyok.

Persze eszembe jutott még pár. Nagyon ismertek, de ha a Szent Johanna Gimit olvastad, akkor itt van még pár híres, válogass:

J. K. Rowling: Harry Potterét gondolom már olvastad.

Jennifer L. Armentrout: Luxen sorozat (8 kötet kiegészítőkkel)

Simone Elkeles: Tökéletes kémia (az első rész címe, a másik kettőé nem ugrik be)

Meg Cabot: Neveletlen hercegnő naplója (19 rész kiegészítőkkel)

LOL könyvek úgy általánosságban.

Stephenie Meyer: Alkonyat sorozat (4 kötetes)

Jojo Moyes: Mielőtt megismertelek (van 2. része is)

Veronica Roth: Beavatott trilógia (van kiegészítője is)

George R. R. Martin: A tűz és jég dala (Trónok harca sorozat)

Suzanne Collins: Éhezők viadala trilógia

Kiera Cass: Párválasztó (7 része van eddig, ez az első)


Remélem mindent jól írtam. Most ennyi ugrott még be. Remélem adtam valami tippet és még nem olvastad az összeset. :D

2017. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsőban köszönöm a gyors választ. 13éves vagyok (nemsoká 14) A Hűvösvölgyi suli volt az első amit kiolvastam. Igen, a Herry Pottert olvastam. Van amiről hallotam a leírtak közül csak, sosem mertem megvenni vagy épp kikölcsönzni (mert nem volt bent vagy valami) meg mert nem tudtam hogy jó lehet-e. De így hogy írtad, utána járok. De engem valahogy a Bexi sorozat ez a név megfogott és a Bábel szóval ez leszek lesznek a következő könyvek amit megszerzem. Köszönöm mégegyszer a segítséget.! 😘😉😊☺
2017. jan. 12. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Bexi-sorozat,ASz,Bábel,Remek! (LL)

LOL könyvek (legjobb a Lángra Lobbant Nyár) :D

2017. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!