Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írós oldalak a Merengőn...

Írós oldalak a Merengőn kívül? Tudnátok ajánlani alternatívákat?

Figyelt kérdés

Szóval a húszas éveim közepén járok, és most jutottam el odáig, hogy pár amatőr írásomat szívesen feltölteném a netre. Kicsit félek, hogy a Merengőre, Wattpadra már öreg vagyok (legalábbis ahogy észrevettem ezeken az többnyire tizenévesek publikálnak.) Arra vagyok kíváncsi, hogy van-e olyan magyar oldal, ahol idősebb amatőr írók publikálnak? Vagy próbálkozzak meg a Merengővel? Mik mások tapasztalatai, akik húsz felett amatőr írással próbálkoznak?

És igen, ez hosszú lett. De a választ azért előre is köszönöm! :)



2017. jan. 15. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 25 éves vagyok, Merengőre simán kiteszem a történeteimet, 17 éves korom óta fent vagyok ott. Igaz, hogy rengeteg a fiatal, de vannak azért még 30 felettiek is. Én olyan történeteket írok, amik témában nem illenek annyira a Merengőre, tehát ilyen tök hétköznapi történetek. De még ilyenek is akadnak ott, tehát szerintem bármilyen sztorikat is írtál, oda nyugodtan felteheted őket. Na meg kiraksz egy 18-as korhatáros besorolást, ha olyan, meg a korodat sem feltétlenül kell kiírni. Remélem ezzel segítettem.
2017. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, sokat segítettél. Köszi a választ! :)

(Amúgy én is 25 vagyok. :))

2017. jan. 15. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Csak megerősíteni tudom az elsőt. Bár én "csak" 21 vagyok, a Merin a fiatalok mellett van egy jó többség akiket a 20-30-as korosztály tesz ki (elég csak az adminokat stalkolni egy kicsit, vagy a "nagyobb" neveket :)). Szerintem nyugodtan próbálkozhatsz vele, ilyen helyeken egyáltalán nem leszel "kinézve" a korod miatt, el se tudom képzelni.

2017. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én tizenöt éves korom óta publikálok a Merengőn, szóval pont nem számítok "öregnek", de azt tapasztalom, hogy pont, hogy az a "bevettebb", hogy húsz felettiek a szerzők (lehet, hogy tizenéves lányok - mint én - százával ontják magukból a történeteket, de azok között, amiket tényleg olvasnak is, mert olyan minőségben van megírva , vagy mert az író nem akad el pár fejezet után, a legtöbb történet szerzője huszonéves, vagy már egyetemista)


Meg egyébként se kinéző a közösség, nem kell, hogy rögtön a legelején ez vegye el a kedvedet. :)

2017. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!