Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mely művek forgatták fel a...

Mely művek forgatták fel a gondolkodásmódotokat?

Figyelt kérdés
Olyan regényekre, novellákra, versekre stb. akár zenékre, festményekre vagyok kíváncsi, amelyek valamit elindítottak, átformáltal bennetek. Miért történt ez szerintetek?

2017. jan. 15. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Jane Eyre - memutatta , hogy az embernek mindig van ereje vàltoztatni.

Ha meghal a Nap- a nagy kedvencem. Az ìrónő személyisége nyomokat hagyott bennem. Ő is egy küzdő szellem aki nem hagyja ,hogy beskatujàzzàk.

Nem tudom ide tartozik-e de Az idő még rövidebb története megszerettette velem a fizikàt és màs nézőpontokkal ismertetett meg. Ha nem felel meg a vàlasz -bocs

2017. jan. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amerikai História X

van benne egy mondat ami mindent elmond: "Jobb lett-e az életed, attól amit tettél?"

kb. ennyi, abszolút örökre lemondtam arról, hogy fél percet is foglalkozzam politikával, azóta nem foglalok állást semmilyen nézőpont mellett, se bal se jobb se semmi

2017. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos ki leszek nézve emiatt, de nem baj. Rám egy magyar rapper, Essemm számai voltak nagy hatással, pedig nem vagyok mai tinédzser. Már nem félek önmagamat adni a művészetben, rájöttem, hogy ne akarjak semmilyen igénynek megfelelni, csak csináljam azt amit szeretnék, és úgy ahogy szeretném. Az életben nem vagyok nagy lázadó, nincs rá szükségem, szóval ezt a művészetre értem.
2017. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hű, köszönöm szépen! :)
2017. jan. 19. 09:31
 5/5 anonim válasza:
Szíriai metélt
2017. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!