Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hány könyvet olvastok ki...

Ti hány könyvet olvastok ki évente? És milyen témában választotok könyvet?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 18:51
 1/9 anonim válasza:
56%
8-10 db -ot és romantika , akció :)
2017. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az utóbbi két évben 70 körül. Leginkább fantasy.
2017. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is olyan 60-70 körülit szoktam és álltlában fantasyt, horrort, krimit, scifit, disztópiát, kalandregényt, hát igazából romantikán kívül mindent, de volt, hogy annak is adtam egy esélyt, csak az nem az én műfajom
2017. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Én tavaly 51 könyvet olvastam ki. Onnan tudom ilyen pontosan, hogy olvasmányjegyzéket vezetek. Füzetben felírom az olvasás kezdetének és végének a dátumát, a könyv szerzőjét és címét.

Néha átlapozom az olvasmányjegyzékemet, mintha egy naplót olvasnék! Csak a dátumból és a könyv címéből visszaemlékszem a nyaralásra, a betegségre, vagy a magányos estékre. Vagy elgondolkodtat, hogy egy vékonyka könyv elolvasása miért tartott három hétig?! ...és hirtelen eszembe jut, hogy ez volt az az időszak, amikor majdnem minden este berúgtam!

2017. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

35 körül évente az utóbbi 3-4 évben. Főleg szépirodalom, ill. némi könnyedebb is :)

27/F

2017. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

En az utobbi egy evben alltam ra nagyon az olvasasra. Vezetem is a konyveimet a molyon, szoval tudom, hogy 100folottire rug a szama az utobbi egy evemnek.:D Iden 10konyvet olvastam ki es jelenleg a 11.-et bujom.:)

Elvallatam egy 20.000 oldal fantasy egy eveben belul kihivast, szoval lehet rekordot dontok..


17/L

2017. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Évi 50
2021. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Évi kb 60, de minden évben nő 10-15el a szám. (Én is vezetem molyon :D)

Ebből kb 15-20 vékonyabb-vastagabb manga/képregény, azért azokat hamarabb kiolvasom.

Változó, néha fantasy de legtöbbször lélektani, sima énregény.

2021. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Évente 20-30 között átlagosan, a hosszuktól függ. Fantasy, krimi, horror-thriller, orvosi krimi, jogi krimi, romantikus/erotikus, sci-fi , vegyesen, mikor mihez van hangulatom.
2022. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!