Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta a Bexi sorozatot...

Aki olvasta a Bexi sorozatot van aki nem szereti Nagy Márkot? Ha nem szereted miért?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nem tudom elképzelni hogy valaki ne legyen márker

2017. jan. 26. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy Márk az Nagy Márk nehéz nem szeretni. ;)
2017. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Én nem szeretem. Hogy miért? Beképzelt, bunkó, önimádó, piperkőc, és mindig van valami h...lye beszólása, amivel megöli a pillanatot. Igen, jól néz ki, és jó a hangja. Ez tök jó. De itt ki is fújtak a pozitív tulajdonságai. Egy egoista s...ggfej, aki teljesen oda van magáért, csak azt nem értem, miért. Egy elviselhetetlen alak, ha a való életben létezne, egy percig nem tudnék egy légtérben tartózkodni vele, hányingerem van a hatalmas egójától meg az arrogáns stílusától. Eddig ez a Nagy Márk volt a legtaszítóbb karakter, akiről csak olvastam. Még egy pszichopata gyilkossal is jobban szimpatizálok, mint ezzel. Most ebben te mit tudsz szeretni? Amúgy szerintem maga a könyv jó, csak ezt a barmot nem kellett volna belerakni.
2017. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én mindent szeretek benne igaz hogy egoista de ez csak kívülről látszik mert ha Bekivel 2-esben van akkor látszik ki igazából és szerintem nagyon aranyos és igaz hogy kicsit nagyon beképzelt de én akkor is nagyon szeretem.

És köszi a választ :)


#1 igen egyet értek veled

2017. jan. 27. 17:44
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Kedves #2. Tökéletesen leírtad az érzéseimet vele kapcsolatban.
2017. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 miracica ***** válasza:
88%
Én imádom Nagy Márkot, mert egyszerűen Ő Nagy Márk. Aki velem egy véleményen van annak kívànok egy Nagy Márkot<3.
2017. jan. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) mindenkinek ment a zöld kéz. Annak is aki nem stereti elvére ezt kérdeztem. Utolsó köszi :) neked is kívánok egy Nagy Márkot.
2017. jan. 30. 22:29
 7/12 A kérdező kommentje:

*szereti

Bocsi elírtam.

2017. jan. 30. 22:31
 8/12 miracica ***** válasza:
Köszke :D
2017. jan. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szivesen :D
2017. febr. 6. 12:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem szeretem nagy Márkot.én imádom nagy Márkot
2017. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!