Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kerstin Gier Silber trilógiáho...

Kerstin Gier Silber trilógiához hasonlító könyvek?

Figyelt kérdés
Olyan könyveket keresek amikben van szó az álmodásról meg alvásról.

2017. jan. 28. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Libba Bray: The Diviners - A látók
2017. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindee Arnett: Akkordél akadémia sorozat
2017. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző valaszolohoz: Az nagyon jo. Olvastam meg a Silber előtt. De sajnos azt kell mondanom higy egyaltalán nem er fel ehhez a sorozathoz. Legalabbis nekem. Eddig ez a kecvenc sorozatom. Pedig mar rengezeg könyvet olvastam. Mondjuk a semmihez képest minden rengeteg. ;) Nem ugy tűnik hogy valaha találok ilyen jo könyvet. De keresgelni muszaj. Szerintem az ehhez tartozo fanfikshon(nem tudom higy kell leírni)-öket kell olvasni, azok neha jok szoktak lenni
2017. nov. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gerszegumbu válasza:
Én imádtam a Silber trilógiát, de az idötlen szerelem trilógia sokkal jobb!!! Ugyanaz a szerzö, rettenetesen nagy azonosságok! ( pl szereplöket tudok azonosítani: Mia Silber-Leslie Hay, Liv Silber-Gwen Shepherd) Az utolsó kettö: Mindkettönek felmondja a lába a szolgálatot, ha csókolóznak.
2019. ápr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!