Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szóbeli elbeszélgetésen, mit...

Szóbeli elbeszélgetésen, mit mondjak mit olvastam el? Tudnátok egy olyan könyvet ajánlani, ami úgy tetszene a tanároknak?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy sok elbeszélgetésen kérdeznek, hogy miket olvasok. Nagyon szeretek olvasni, de inkább krimiket, azokat lehet jobb ha nem mondom..

14/L


2017. jan. 29. 17:47
 1/4 schamuelson ***** válasza:
Úgy látszik a tanárok most nem erre járnak. Ha én tanár lennék, és ilyen szóbeli beszélgetést vezetnék, már annak is nagyon örülnék, ha a jelentkező diák a kötelező olvasmányokon kívül bármit olvasott. Szerintem kár letagadnod a krimiket. Ha ez érdekel, hát hajrá, olvasd kedvedre. Hiszen egy remek szórakozás az olvasás!
2017. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

(ne vedd kovetendo peldanak.:'D)

En tuti a Bontasra itelve cimu konyvvel botrankoztatnam meg oket.

2017. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mondd a krimit, esetleg gondolkozz, hogy pár mondatot tudj mondani arról is, hogy miért szereted a krimiket, melyik a kedvenced /könyv, esetleg író/. Én is szeretem a krimiket /többek között/, de nem a véreseket, inkább a nyomozás érdekel. Olyan könyvet semmi esetre se mondj, amit nem olvastál, mert esetleg belekérdeznek, és ha kiderül, hogy mégsem olvastad, az sokkal rosszabb! Azt meg nem tudhatod, hogy egy tanárnak milyen könyv tetszene!
2017. jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Márciuska ***** válasza:
A krimi műfajon belül is van, ami klasszikusnak számít, pl. Sherlock Holmes történetek, Agatha Christie regényei, vagy Edgar Allan Poe három detektívnovellája, pl. A Morgue-utcai kettős gyilkosság. Ez volt a világ első krimije, igazi klasszikus, és Poe neve azért jól cseng. Ha szereted a nyomasztó, horror vagy thriller jellegű sötét vagy hátborzongató sztorikat, olvass novellákat Poe-tól, érdemes! (pl. A fekete macska)
2017. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!