Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok valami jó könyvet?

Ajánlanátok valami jó könyvet?

Figyelt kérdés
Szólhat ez bármiről, kérlek írjatok kort és írjátok le miről szól a könyv! Köszönöm☺
2017. febr. 2. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi köze a kornak a jó könyvhöz. :p

Robert Merle: Malevil (disztópia)

Diana Wynne Jones: Trónörökös (kicsit fantasy, kicsit mágikus realizmus)

2017. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most A lány a vonaton-t olvasom és fantasztikus :) 16/L
2017. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szeretem J. K. Rowling álnéven írt könyveit. (Robert Galbraith , de esküszöm, ha agyonütnek sem fogom tudni ezt a nevet sosem megjegyezni. :D)


Most olvastam a Zárt ajtók mögöttet, nagyon tetszett.


Továbbá csak pár példa abból, amiket mostanában olvastam, és jónak találtam (Bocsi, idegen nyelveken is sokat olvasok, ahol van magyar címük, ott igyekszem azt írni, de nem biztos, hogy megtalálom őket magyarul.)

- London Spy (ez szerintem nincs magyarul, ez egy script a sorozathoz, tele kihagyott jelenetekkel, stb.)

- Retorno a Brideshead (ezt spanyolul olvastam, és az angol címe Brideshead Revisited. Talán mintha hallottam volna, hogy magyarul Utolsó látogatás a címe. Nagyon tetszett könyvben és filmen is.)

- Jodi Picoult-ot nagyon szeretem, most Csodalány címen jelent meg egy könyve, ez az angol Keeping Faith. Amúgy imádom a 19 percet, a Törékenyt, a Nővérem húgát, a Házirendet...

- Szoba

- az összes eredeti Sherlock Holmes regény és novella

- Dan Brown összes könyve

- Üzenj, ha élsz

- Holtodiglan

- Így emlékezz rám

- A lányunk férje

- Milyen anya az ilyen?

- Amnézia

- Zuhanás

- Holtodiglan

- Stonehenge öröksége

- A cég

- A 22-es csapdája

- Száll a kakukk fészkére

- Pillantás a hídról

- Oscar Wilde: De Profundis (ez nem regény, hanem levél)

- A Hullám

2017. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huh koszi, majd valogatok!:))
2017. febr. 3. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Három sötét király


Ez egy izgalmas kaland-krimi. Nem kifejezetten ifjúsági könyv, de én kb. 13 éves voltam, amikor először olvastam és nagyon élveztem. Azóta már kétszer is megvolt :)

2017. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!