Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki nem ismeri ezt a yaoi...

Valaki nem ismeri ezt a yaoi mangát? (boyxdemon)

Figyelt kérdés

Nagyon rég olvastam belőle pár fejezetet, de nem emlékszem a címére. Valaki meg tudná mondani? Hiába kerestem eddig még nem találtam meg.


Az uke-t mindenki nagyon imádja és vonzódnak hozzá mert valamilyen különleges hormonjai vannak, ami vonzza az embereket. Sok időt tölt a könyvtárban, ahol van egy nagy tükör. Egyszer azonban véletlenül megvágja magát és hozzáér a tükörhöz amiből egy démon jelenik meg. A démon(ala seme) állítása szerint már kiskora óta figyeli az uke-t a tükrön keresztül és felajánlja neki h segít. Például ha megcsókolja meg tudja enni azokat a hormonokat amik vonzzák az uke körül lévő embereket és így nem követik őt mindenhova, amiből az uke-nak persze már nagyon elege van. (és persze minél több izgibb dolgot csinálnak annál tovább tart a hatás)


Még annyira emlékszem h a démon szereti a bort mert csak az az egyetlen emberi dolog ami ízlik neki, de meg akarja enni a szőlőt is mert az az uke kedvenc gyümölcse.


Nem a jelenben játszódik, kicsit korábban. Azt hiszem még lovaskocsival járnak az emberek és az uke egy előkelő/arisztokrata család tagja. (ebbe az infóba már nem vagyok teljesen biztos)


Köszi h szántál rá egy kis időt és elolvastad :)



2017. febr. 5. 18:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla h lefordították volna magyarra, én angolul olvastam. (ez lemaradt)
2017. febr. 5. 18:32
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akuma Game
2017. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :)
2017. febr. 6. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!