Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Létezik ilyen könyv? (többi lent)

Létezik ilyen könyv? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ahol az olvasó itt-ott dönthet, hogy hogyan cselekedjen a főhős, a történet pedig a döntése alapján folytatódik. Mondok egy példát: mondjuk a könyv főhőse találkozik egy öregemberrel, aki megkéri őt, hogy menjen vele. Az olvasó itt dönthet, hogy vele menjen-e, vagy inkább ott hagyja a fickót.

Létezik ilyen könyv, és ha igen, hogy működik?

(tudom van egy ilyen online játék, de az szerintem borzalmasan rossz, inkább egy rossz szöveges rpg. Engem inkább könyv alapú kaland érdekelne)

Köszönöm a válaszokat!


2017. febr. 6. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
keress rá hogy visual novel
2017. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen úgynevezett lapozgatós könyvek a hol a döntéseid alapján a megfelelő oldalra kell lapoznod.
2017. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz!
2017. febr. 6. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Régi kalnd-játék kockázat, kaland-játék-varázslat könyvek ilyenek voltak.

rövid fejezetek voltak benne számozva, és meghatározott fejezethez kellett mindig lapozni a döntésed (vagy a harc kimenetele, szerencse, stb.) alapján.


szerettem. 4-et még féltve őrzök. a többit anyu kidobta, mert milyensz@rmárez? megértem, vagy 20 éve történt, azóta sem vettem elő egyiket sem. de a gyerekem nemsokára olvasni tanul, és hát nagy harcos :D

bocs, kicsit elragadott a nosztalgia :D

2017. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár nekem az nem tetszett ezekben, hogy inkább egy játékban, mintsem egy irodalmi kalandban éreztem magam :)
2017. febr. 7. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!