Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok könyveket ajánlani...

Tudnátok könyveket ajánlani egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Saját vélemények érdekelnek. Olyan könyv lenne jó,ami szerelmes,tinik vannak benne és annyira izgalmas,hogy ne tudjam letenni. Akinek van tapasztalata hasonló vagy ugyanilyen stílusú könyvvel,kérem jelezze😀😍

2017. febr. 6. 20:01
 1/9 anonim válasza:
38%
Leiner Laura : Szent Johanna Gimi -> nagyonjóóóó 8 kötetes és én imádtam (még mindig,néha bele olvasgatok) ! :)
2017. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia, én ajánlanám:


Leiner Laura:

-Szent Johanna Gimi(könyvsorozat,8részes)

-Bexi- sorozat(könyvsorozat,a 6. része tavasszal fog kijönni,az az utolsó része)

-Akkor szakítsunk

-Bábel


Meg Cabot:

-Tinibálvány

-Villámlány(ez is sorozat, asszem 5 része van)

Van pár olyan is, amiknek elfelejtettem az íróját :D pl ezek a LOL könyvek, mint a Segítség, youtube sztár lettem, vagy a Rocksztárt kaptam karácsonyra, vagy a Toblistás szerelem, vagy a Kivédhetetlen szerelem

Remélem segítettem :D

2017. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hupsz, az Toplistás szerelem lett volna, kicsit elírtam xD
2017. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hát a Leiner Laura könyveket mindenképpen <3 meg a Lol könyveket is :)
2017. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

vámpírakadémia

elementálok

touch - érintés

toxic-mérgezés

2017. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ízisz17 válasza:
A LOL könyvek mindenképp :) a fent említettek mellett nekem a húgom a Hűvösvölgyi suli-t is szerette, illetve az Obszidiánt és további részeit.
2017. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A LOL konyvek nagyon jok illetve van egy sorozat, aminek az elso resze a Nyitotanc. Most kezdtem es nekem eddig tetszik. A egy kicsit az SzJGre hajaz.
2017. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csók pont jókor. Már olvadtam és nekem nagyon tetszett. A csipkerózsika történetének újragondolása modern stílusban. Szerelmes történet és nagyon érdekes. Ajánlom!!!
2017. febr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig hogy előttem írták-e már, de a Luxen-sorozat viszi a pálmát nálam. *_* Daemon Black-be garantáltan szerelmes leszel! Jó szórakozást ;)
2017. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!