Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Belekezdtem a blogírásba,...

Belekezdtem a blogírásba, érdekelne a véleményetek. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]

Ma lettem kész az első fejezettel, jól jönne néhány építő kritika.



2017. febr. 14. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos, kezdjük a kinézettel:

Szerintem nem túl nyerő, hogy rögtön a szöveg alatt egy cigarettát kell bámulnom, úgyhogy szerintem cseréld le a háttér(borító)képet valami másra. Személy szerint nekem ez a középre rendezés se tetszik, mert nehezebb olvasni, mintha balra zárnád, de ez ugye ízlés kérdése.

Sok helyesírási, nyelvhelyességi hibát nem tudok felmutatni, ezért tapsot neked :D

A történetről pedig, nem tudok kerek véleményt fogalmazni 300 szó után, de nem vagyok biztos benne, hogy mit akarsz vele kezdeni... hirtelen Eliza a Totó legjobb barinője lesz, majd a semmiből feltűnik a gimi nemtörődöm/sztárpasija, és beleszerelmesedik?

Mert ugye ez elég életszerűtlen..

De

Mindezek ellenére, lehet még ebből akármi is, úgyhogy jó szerencsét!

(Ha gondolod, írhatsz privátban, levelekre szívesen válaszolok :D)

2017. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek is köszönöm a válaszod!

A háttért azért választottam, mert - ahogy a történetben is ki fog derülni - Eliza egy eléggé elvont személyiség, többek közt dohányzik is.

A történettel kapcsolatban pedig annyit el tudok árulni, hogy igyekszem nem egy újabb megszokott tini-történetet alkotni, hanem másfelől megközelíteni a dolgot.

A szöveg elrendezésétől egyenlőre idegenkedtem, így egy átmeneti kinézetre ezt hoztam össze, de fogok még rajta finomítani. A középre zárt szöveg pedig csak a legelejére került, mint bevezetés.

Köszönöm mégegyszer a válaszod! :)

2017. febr. 15. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziaaa! Nagyon tetszik a történeted, nem találtam benne semmilyen hibát, jól fogalmazol, jó a helyesírásod! Várom a folytatást!

13/F

2018. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!