Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok mondani tinikről szóló...

Tudtok mondani tinikről szóló könyveket? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Olyat keresek, aminek középpontjában egy tini lány áll. Legyen benne szerelem, sok humorral fűszerezve.Lehet misztikus is. Olvastam az Enigmát, az első rész kifejezetten tetszett, a második kevésbé így abba is hagytam. A Végzet ereklyéit kifejezetten imádtam a Csitt,csitt -tel, a Nyár trilógiával együtt. Leiner Laura könyveiről ne is beszéljünk... Egyszerűen odáig vagyok értük, főleg sz SzJG-ért és a Bexiért... Szerettem még Marni Batestől a Rocksztárt kaptam karácsonyra, illetve a Te vagy nekem a levegő c. könyveket.

Szóval összefoglalva: tinikről szóljon, romantikus, kalandos, humoros legyen, lehet misztikus is. Jobban szeretem a könyvsorozatokat, de az egyrészes könyvek is megfelelnek ha érdekelnek!

Előre is köszönöm!



2017. febr. 15. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A Rocksztárt kaptam karácsonyra egy LOL-válogatásos könyv, ott sok ilyesmi van.

[link]


Azon kívül:

Jennifer L. Armentrout: Luxen sorozat (Obszidián, Ónix, Opál, Origin, Opposition, Oblivion)

Jennifer E. Smith: Milyen is a boldogság?

Rachel Hawking: Hex Hall


Hirtelen ennyi ugrott be, remélem segítettem :)

2017. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Joss Stirling- Sky (Lélektársak-sorozat 1.)
2017. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Holly Smale - A lány, akit soha senki nem vett észre

Stephanie Perkins - Anna és a francia csók

Rainbow Rowell - Eleanor ​és Park

Kody Keplinger - DUFF

Susan Ee - Angyalok bukása

2017. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Magyar könyvekből:

Maros Edit: Hűvösvölgyi suli

Tavi Kata: Sulijegyzetek

Kalapos Éva: D.A.C.

Külföldi:

Alyson Noel: Lúzerek és bálkirálynők

Nemrég kezdtem el a Halhatatlanok c. könyvét. Még az elején járok, eddig tetszik.

Van még a Titkok és exek éjszakája és a többi LOL könyv.

2017. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Az Anna és a francia csókot imádtam!!

Inkább külföldi íróktól olvasok, lehet , hogy furi, de van egy mániám, hogy szinte semmi magyar zenét, magyar könyvet nem hallgatok vagy olvasok, de LL az kivétel :)

2017. febr. 16. 18:47
 6/12 anonim válasza:
Jennifer Salvato Doktorski-tól a Lángra lobbant nyár. Nekem nagyon bejött, csak ajánlani tudom!
2017. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Csillagainkban a hiba. Nagyon szép története van, de viszont szomorú. Én a könyvet is olvastam és a filmet is láttam, de még harmadjára is sírok rajta.
2017. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Belss válasza:

Virgin.

Testcsel.

2017. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Belss válasza:
Itt járt a nyár
2017. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm! Most kezdtem el a Kivédhetetlen szerelmet és eddig tetszik, és mindenkinek ment a zöld pipa!! ^_^
2017. febr. 23. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!