Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Anne Frank naplója tényleg...

Anne Frank naplója tényleg betiltott könyv?

Figyelt kérdés

A 2017-es könyv kihívás 48. Tétele egy betiltott könyv. Rákerestem es mindenhol azt írják hogy betiltott. Nekem ez nem stimmel.

Ui: Ha Magyarországon kívül van betiltva akkor nekem a kihíváshoz megfelel. Holnapra kötelező leadnom a papírt aki tudja és leírja hálás lennék neki!

Előre is köszönöm!



#Anne Frank #betiltott könyv
2017. febr. 16. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Engem az is meglepne, ha egyáltalán létezne még olyan, hogy betiltott könyv. Anne Frank naplója nem az.
2017. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Dehogy betiltott. Amúgy is, hogy lehetne betiltott könyv a feltétel? Gondolom úgy értik, hogy VALAMIKOR BE VOLT TILTVA az adott könyv. Mindenesetre az Anne Frank jelenleg biztos, hogy nem tiltott könyv.

Mindenesetre pár amcsi államban próbálták betiltani, mert szerintük túl szókimondó az iskolásoknak. Egy iskolának Alabamában ez sikerült is. Szóval ha ez számít, akkor egy alabamai iskolában valóban be volt tiltva (akár még most is).

2017. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem betiltott, illetve nem lehet egyértelműen válaszolni rá. Ha rákeresel a neten, a legtöbb cikk arról szól hogy a cenzúrázatlan verziót be AKARTÁK/PRÓBÁLTÁK tiltatni, és van olyan USA-beli állam ahol ez tiltott, máshol nem, máshol pedig még kötelező olvasmány is. Magyarországon sem tiltott könyv, sőt ingyenesen le is tölthető. És ugye van cenzúrázott verziója is, ami egyértelműen nem tiltott.
2017. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Szó szerint ez a kérése a kihívásnak. Ha egyszer be volt tiltva akkor valószínűleg el fogják fogadni.köszönöm.
2017. febr. 16. 19:57
 5/9 A kérdező kommentje:
3# igen én a cenzúrázott változatot Megtaláltam. Valószínűleg azt fogom olvasni köszönöm!
2017. febr. 16. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem betiltott. Bármelyik könyvesboltban megvehető.

Sőt: ingyen, legálisan letölthető a MEK-ről:

[link]

2017. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!:)
2017. febr. 17. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Már késő. De Iránban be van tiltva. Cionista alkotasnak minositettek. Illetve Iran holokauszt-tagadó ország. Szamukra Anne Frank naplója és az a csodalatos cserfes kislány a holokamu egyik manifesztációja. Zseniális könyv. Én imadtam es ajanlom mindemkinek.
2017. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül beírtam mint tiltott könyv és elfogatdták. Szoval nem késő köszönöm:)
2017. febr. 24. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!