Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Te szoktal ebook ot venni?...

Te szoktal ebook ot venni? Vagy inkabb rendes konyvben veszed meg amit olvasni szeretnel?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem szoktam ebookot venni. Szerintem jobb a rendes könyv :) De kinek mi a véleménye. Én imádom már maga a könyv érintését (még ha ez betegesen hangzik is :D ). Imádom hogy a polcom tele van könyvekkel és ha jön hozzám valaki úgy mutogaom mintha trofea lenne :D Beteg könyvmoly vagyok ez van.
2017. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amelyik szerzők műveit "gyűjtöm", azokat papír-könyvben megveszem.

Más könyvet nem veszek. Azért nem adok ki több ezer forintot, hogy egyszer elolvassak valamit. Két könyvtárban vagyok tag, azokból elég olvasnivalót tudok beszerezni.


De olvasok e-könyvet is, én pld. amennyire idegenkedtem eleinte az e-book olvasóktól, olyan hamar megszoktam és megszerettem ezt a formátumot is. De e-könyvért nem adok pénzt, mert legálisan, ingyen le lehet tölteni több ezer művet.

2017. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
PDF-formátumban szoktam letölteni őket a telefonomra.
2017. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Én szeretem, ha egy könyv a polcomon van. Ennek ellenére előfordul, hogy letöltök 1-1 könyvet, ha nagyon érdekel, vagy nagyon nehéz beszerezni, esetleg tudom, hogy csak egyszer (vagy egyszer sem) fogom elolvasni.
2017. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-s telefonra keress epubot. Sokkal jobb, mint a rettenetes, borzalmas, agyon sztárolt PDF, ami nem is olvasásra lett kitalálva.
2017. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

A papíralpú könyvek, és az az e-book olvasó is jó dolog.

De a polcomon otthon szeretem látni papíralapon.

Ha nagyobb akciók vannak be tudom őket szerezni. Vagy pl a posta és coop üzletekben is lehet kincsekre találni. pár száz forintért.

2017. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Megveszem mindkettôt, de csak a kedvenceim nyomtatásban. Egyébként is, talán sznob dolog, de rossz benyomást kelt egy olyan háztartás, ahol nincs egy jól megrakott könyvespolc.
2017. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami olyan, hogy megéri érte pénzt kiadni, azt megveszem. Ilyenek a pszichológiai, gasztronómiai és kertészeti könyvek. (Gyereknevelés, főzés, kert.) Ha viszont csak saját magam szórakoztatására akarok olvasni, akkor letöltöm és, ha tetszik, akkor esetleg megveszem. Pl Nicholas Sparks

Egyébiránt telefonról szoktam olvasni, ha megyek valahová, akkor is egyszerűbb a telefont elővenni és nem kell plusz súlyt cipelni. Nekem az angol könyvem és a logisztika könyvem is pdf formátumban van meg ill most olvasom Nicholas Sparks - Engem lásd c könyvét, olvasásra vár Dorothy Koomson Az utolsó csepp és Fejős Éva A mexikói c könyve.

2017. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!