Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tetszenének hasonló írások?...

Anonymtomi kérdése:

Tetszenének hasonló írások? Folytassam a blogolást?

Figyelt kérdés
Bármilyen tanácsot,építő jellegű kritikát szívesen fogadok! [link]

2017. márc. 16. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Itt a legfontosabb tanács: Magad miatt blogolsz.

Szereted csinálni? Akkor folytasd. Nem? Akkor miért csinálnád?


Kritikát pedig ne az első poszt után kérj.

2017. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretek írni,és másokkal megosztani. Azonban ha az írásom nem elégíti ki az olvasók elvárásait,akkor nincs értelme. Ezért kérdezem,hogy ez az első tetszik-e,mert tisztában vagyok vele,hogy a többi is hasonló kaliberű lesz.
2017. márc. 16. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:

te összekevered a blogolást valami egészen mással.


A blogolás arról szól, hogy - lehetőség szerint megfelelően tálalva - közlöd az írásaidat, abban a témában és úgy, ahogy Te szeretnéd.

Nem arról szól, nem arról KELL szólni, hogy jaj mit szólnak mások, mikor körülbelül páran, esetleg pár tucatnyian ha olvasni fogják a blogodat az első hónapokban.

Nem arról szól, hogy már most hogy fogsz megfelelni másoknak, meg mit szólnak.

A bloolás egyik alapja afolyamatos fejlődés, nem az, hogy már az elején "ha nem profi nem is csinálom" hozzáállással alkoss.

Mert ezek alapján például simán mondhatjuk, hogy közelében sem vagy a nagy blogosoknak. Akkor ennyi, kiszállsz?

Nonszensz lenne.

2017. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem dehogyis...ezért írtam,hogy építő jellegű kritikát szívesen fogadok,mert fejlődni akarok.:) Csupán az érdekelne,hogy érdemes-e ezt a szálat folytatni.?
2017. márc. 16. 20:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Döntsd el ,hogy mit akarsz. Novellákat idézve írni, vagy inkább saját ízlésednek megfelelően, mintha beszámoló lenne az ismerőseidnek egy posztban a facebookon.

Mert jelenleg a kettő között vagy. Tedd le a voksod az egyiknél.

Ezen kívül a tagolásra figyelj - lásd legújabb posztod felső része.

2017. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen a stílusa még picit nehézséget okoz...megpróbálom majd alakítani!:)
2017. márc. 16. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem dehogyis...ezért írtam,hogy építő jellegű kritikát szívesen fogadok,mert fejlődni akarok.:)"


Az építő jellegű kritikával az a baj, hogy amíg pozitív a kritika, addig építő jellegű, de amint negatívba csap, rohadt bunkó hozzászólássá változik. :-))

2017. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
"Az írásod egy szar! Hagyd abba!" típusú hozzászólás és az "Írásod egyelőre szerintem nincs olyan szinten, de ha ezen meg ezen változtatnál, jobb lehetne!" között van különbség!:) Pedig lényegében mind a kettő ugyanazt mondja ki.
2017. márc. 18. 11:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első részt elolvastam, de nekem unalmas. Sajnálom.

18/L

2017. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy én már megnyitni se tudom.
2017. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!