Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Percy Jackson? Többi lent!

Percy Jackson? Többi lent!

Figyelt kérdés
csak nekem nem tetszett, és csak szerintem nincs még csak köze se a Percy Jackson film változatnak a könyvhöz? en meg csak az 1 reszt olvastam es a filmből is csak 50 percet birtam vegig nezni de....(komolyan az a film nem is Percy Jacksonrol hanem Peter Johnsonrol szol:D)

2017. márc. 16. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A film tényleg nagyon rossz lett, maga Rick Riordan nyilatkozta, hogy neki sem tetszik.

Hanyagold a filmeket, inkább olvasd el minden részét. ;)

2017. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
en is erre gondoltam:) azert neztem meg mert mindenki mondta milyen szar es gondoltam megnezem. hat kar volt. a könyvet viszont imadom
2017. márc. 16. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha lusta vagy elolvasni a könyvet vagy nem akarsz olvasni akkor jó.

De azoknak akik olvasták rájönnek hogy borzalom a film. sok fontos jelenet hiányzik. Nekem leginkább az hiányzott hogy Percy-t kinyilvánítja Poszeidón hogy a fia. Vagyis a zöld 3 ágú szigony "hologramja" a feje felől.

2017. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a filmeket nézzük, az első mégcsak nem is rossz annyira, mert legalább tartja az időrendet. Viszont a második.... Felháborító, mit tettek. Egyszerűen annyira rossz, hogy már néha azért nézem meg, hogy lássam, mennyire szar XDDD

Mondjuk kezdjük ott, hogy Logan Lerman nekem nem Percy, és Annabethnek szőke göndör haja van. De nem csak ilyen apróságok vannak, hanem a második filben szerintem mind az 5 könyv eseményeiből találhatunk jelenetet. El van kapkodva, mert a Kronosszal való harc, az a könyvsorozat végén van, és szerintem ezzel nem spoilereztem nagyot. Igenis fontos és izgalmas az addig elvezető út, amit bejár a triónk.

2017. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen szerintem is aki nem olvasta annak egy jó film lehet, de aki meg igen...de nem nem vagyok lusta elolasni, csak kiváncsiságból néztem bele a filmbe de eleg is volt 50 perc. arra gondoltam hogy azert ilyen összecsapott, és átírt mert túl sok minden történt, és nehezen fért volna bele egy filmbe. de azert ennyire megváltoztatni??!
2017. márc. 17. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!