Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem könyveket...

Tudnátok nekem könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, kicsit fejlettebb az átlagnál. Max 400 oldalas könyvet szeretnék, romantikus történet lenne a legjobb, de lehet más is

2017. márc. 23. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Szia!

Leiner Laura könyvek,

Hűvösvölgyi suli

2017. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha kicsit fejlettebb vagy az átlagnál, nem oldalakban kellene mérned a könyveket.

A vörös pöttyös könyvek mind nagyon jók, pl. Üvegtrón, Anna és a francia csók, Vámpírnaplók, Shiver, Prey, A mennyország várhat, Csitt csitt, Fallen, mind romantikus fantasy, kivéve az Anna és a francia csók, abban semmi természetfölötti nincs.

A Leiner Laura könyvek is tényleg nagyon jók. Akkor van még a D.A.C. (Kalapos Évától), az is egy jó kis tini sorozat barátságról és szerelemről, és eszembe jutott még a Vihar az Édenkertben, Jane Eyre és a Büszkeség és balítélet, utóbbi kettő alapolvasmány és nagyon romantikusak, bátran kezdj neki, akkor is, ha régiek. Az Üvöltő szelek is klasszikus, és hihetetlenül romantikus, bár sírós, de azt is ajánlom, talán kicsivel nehezebb olvasmány, de megéri.

2017. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2017. márc. 24. 14:32
 4/10 anonim válasza:

Papírvárosok, csillgainkban a hiba(nagyon ajánlom), Legend, A burok, Vörös királynő,Black ice (nagyon jó*-*), Az árulás csókja,Az ékkő, A párválasztó,Mielőtt megismertelek,twilight, a beavatott(ennek csak az első könyve tetszett), ha maradnék, a testbérlők,méregtan, hervadás, kedves halottak,csontszüret


Ezeket a könyveket a moly.hu-n megtalálod. Ezen az oldalon témák szerint vannak beosztva a könyvek, szóval könnyen keresgélhetsz.Most csak a könyvek 1. részét írtam le!

2017. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pézsma válasza:

Szia! Én nagyon tudom neked ajánlani a Ne érints trilógiát Taereh Mafitól. Leiner Laurától a Bexi sorozatot, Szent Johanna Gimi, Bábel, Akkor szakítsunkot.

James Dashnertől az Útvesztőt, Tűzpróbát, Halálkúrát, Halálparancsot. (Ezek nem annyira romantikusok, de eszméletlenül jó könyvek.) Tudom párat előttem említettek már. Ahogy a Beavatott-Lázadó-Hűséges-Négyes sorozatot is. Remélem kedvet kaptál valamelyikhez. :)

2017. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amit most olvasok, azt tudom ajánlani. Jojo Mayes - Mielőtt megismertelek.

Ne lapokban mérd a fejlettségedet az átlagnál, hanem érettség szinten. Hiába tartod magad érettebbnel, ha mondjuk Leiner Laurát olvasol mert az 8 részes

2017. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Emi2002 válasza:

Gombnyomásra

Összetett gloria

Frigg rokkája

2017. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nagyzsófia92 ***** válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

Különös erénye, hogy rövid.

2017. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Manapság már szinte az fejlettebb az átlagnál, aki elolvas egyetlen egy könyvet.
2017. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha fejlettebb vagy az átlagnál, nehogy már ilyen könyvekre pazarold az időd. :))

Amit ajánlanék: George ​kozmikus kincsvadászata (Lucy és Stephen Hawking).

2017. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!