Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek Harry kivel illet...

Szerintetek Harry kivel illet volna össze?

Figyelt kérdés

nekem ez a Harry-Ginny befejezés valahogy gagyinak tűnt vagy nem tudom

illetve terjeng a neten, miszerint Rowling azt mondta egy interjúban, hogy Harry-t Hermionéval kellett volna összehoznia, de szerintem ők ketten még kevésbé illettek volna össze

szerintem - bár biztos le leszek szólva :D - Harry mellé Luna illett volna a legjobban

Luna bogaras volt, de azért Harry sem panaszkodhatott - egy gardróbban élt 12 éves koráig, beszélnek hozzá a kígyók, belelátott egy mániákus fekete mágus fejébe

sőt ugye szó volt róla, hogy Harry-t kirekesztették az általános iskolában mert furának találták, plusz Dudley ott is rendesen rászállt - pont mint ahogy az elején Luna-t is

aki meg azt mondaná hogy Harry azért került ilyen helyzetbe mert olyan környezetben nőtt fel, Luna is nyilván a bogaras apja miatt volt ilyen természetű aki egyedül nevelte, ha az anyja nem halt volna meg szerintem Luna feleennyire lett volna csak szeleburdi



2017. márc. 25. 16:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
meggalagony
2017. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%
Én reméltem hogy Hermioneval hozzák össze Harryt. Véleményem szerint Ginnyvel nem illettek össze.
2017. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
30%
Dracoval. Drarry <3
2017. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

#2 Ginnyvel szerintem sem

amúgy újra végig gondoltam, és Hermionéval még inkább, de ott meg az elejétől úgy volt felépítve hogy Hermione Ronnal jön össze - már a negyedik részben is milyen féltékeny volt Ron Krumra, míg Harry tök közömbös volt, sőt még egyszer mondta is Dumbledore-nak hogy Hermione olyan mintha a húga lenne

2017. márc. 25. 16:35
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

a bogaras az nézőpont kérdése is

Hermione is bogaras volt valamennyire, legalábbis mikor a szerelmi bájital illatát ő pergamen és frissen lenyírt gyep illatúnak érezte :D

vagy ott van Ron apja aki mugli használati tárgyakat gyűjtött és kollekciója volt a villáskulcsokból

2017. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
vagy Hagrid, aki mindenféle szörnyet gyűjtött, sőt még ki is tenyésztett egyet
2017. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem Harry mindenképpen mugli, vagy mugli születésű boszorkánnyal illett volna össze a gyökerei miatt.

Illetve én vártam, hogy Cho-val is egyenesbe jöjjön a dolog, illetve Fleur vagy Gabrielle is esélyesnek tűnt.

2017. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Fleur idősebb volt Harry-nél plusz Bill felesége lett

Gabrielle meg túl fiatal volt, ha jól emlékszem 10-11 volt a Tűz Serlegében

2017. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

a korban való eltérés mellett ott volt a földrajzi, a Delacour lányok Franciaországban éltek

és ha jól emlékszem Gabriellet kétszer látta, egyszer a trimágus tusán, meg Fleur esküvőjén

Fleurt is csak azután látta többször hogy Bill felesége lett

Choval később valóban működhetett volna, de az ötösben azért nem működött a kapcsolatuk mert depressziós volt Cedric miatt

én még anno amikor a négyest olvastam azt hittem esetleg lesz valami Harry és Parvati között, de abból semmi nem lett :d

2017. márc. 25. 17:57
 10/31 anonim ***** válasza:
96%

Vitatkozok :)

A Delacour lányok - ugyanúgy, ahogy Fleur Billért - Harryért is jöhettek volna

2017. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!