Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter új borítós...

A Harry Potter új borítós könyveinek tartalma megegyezik a régi borítóssal?

Figyelt kérdés

Vagyis a régi borító alatt azt a kemény borítósat értem az új borító alatt pedig azt amelyik ilyen színes és amilyen az angol borítók is.

Azért kérdezem mert jóval rövidebbek az új borítós könyvek és ezért gondolom hogy esetleg szedtek ki belőle részeket

Remélem Valaki tud segíteni és ne haragudjatok a furcs kérdés megfogalmazásért :)



2017. márc. 18. 09:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint nem rövidebbek csak rövidebbnek tűnnek *
2017. márc. 18. 09:27
 2/6 anonim ***** válasza:
A lapok vastagságában, betűméretben, meg hasonlókban lehet eltérés. A tartalma valószínűleg ugyanaz (kivéve, ha készült belőle újabb fordítás, de erre kicsi az esély).
2017. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még azzal egészíteném ki az előttem szóló válaszát, hogy esetleg pár helyesírási, nyelvtani, fordítási hibát is átírhattak, tartalmi különbség nincs. Nekem angolul megvan a Bölcsek köve mindkettő változata és semmi eltérést nem vettem észre a két könyv között.
2017. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sztem is ugyanaz.
2017. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos ugyanaz, mivel nem lehet más!:)
2017. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt-ott eltérhet, hiszen az első kiadásban az aranycikeszt még csikeznek fordították. illetve mintha valahol Caramell neve is félre lenne írva (vagy nem lett lefordítva? vagy nem is C, hanem Bumfolt? nem is tudom, nekem egyáltalán nem volt zavaró), tehát az is biztosan javítva lett az újabb kiadás által.
2017. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!