Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi lehetne a cime...

Szerintetek mi lehetne a cime ennek a történetnek?

Figyelt kérdés

Itt a tartalma, :


Adam Scott és Bethany Becker kiskoruktól kezdve a legjobb barátok. Ám egy hirtelen fordulat megváltoztatja az életüket. De nem gondolnák hogy a sors nem választja szét őket.

Furcsa dolgok derülnek kj Bethany szüleiről...

Mind a ketten különleges emberek...

A szüleik egy értesítést kapnak miszerint be kell adniuk a 15 éves gyerekeket bentlakásos iskolába.Senki sem tudja hol van az iskola. A felhő fölött? Föld alatt? Netán csak elvandugva egy városban? Nem tudhatjuk



A 2 fiatal története nyomokban kalandokat és szerelmi szálakat tartalmazhat


Plussz infók:

*Bethany-t félvérnem tervezem, de még bármi lehetséges(angyal-démon szülők, +plusz valami extra képesség)



Ha bárkinek bármi plussz infóra lenne szüksége ezzel kapcsolatban, nyugodtan irja meg :)

És ha van egy cim ötletetek ne tartsátok magatokba



2017. ápr. 3. 14:59
 1/3 PresidentEvil ***** válasza:

.

"Itt a tartalma, :"


Nem, ez nem a tartalma, ez valami fülszöveg-féleség, amiből az égvilágon semmi sem derül ki. Sőt, ez a túlzásba vitt rejtélyesség kifejezetten hátrányos. Nyugodtan megírhatsz egy rövid szinopszist és közzéteheted, hidd el, senki sem fogja ellopni vagy ha igen, nem fog belőle meggazdagodni. Címet pedig nem tudunk mondani, legfeljebb sablonos marhaságokat, mivel nem ismerjük a történetet.

2017. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ok.

Akkor tulajdonképpen a biztos tartalma, az a megírása során nagyon sokat fog változni igy semmi sem biztos, és összedetlen lehet a következő szöveg.


Adam Scott és Bethany Becker 14 évesek,(nem sokára 15)a szüleik kapnak egy levelet hogy bentlakásos suliba kell küldeniük őket. Ahol megtanítják használni/uralni a képességüket(amit még nem tudok mi). Adam többet kezd el érezni Beth iránt mint barátság, Beth megismerkedik egy fiúval, aki kihasználja.

Nem ennyi a történet csak megálmodtam az este és gondoltam kitudja leírom.

#1 igazad van nem tudom mit gondoltam, az nem a tartalma volt csak nem tudom. Össze szedtem a gindolataimat, és leirtam.


Ha valakinek van ötlete vagy úgy gondolja ez kevés, nyugodtan szoljon :)

Ja és a cimet ha megtetszik nem fogom szószerint ellopni ha azt kéri az illető :)

2017. ápr. 3. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

Találd ki a suli nevét, lehetne az a cím

(csak egy tipp)

2017. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!