Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az szjg a kedvenc könyvsorozat...

Az szjg a kedvenc könyvsorozatom. Arnold kisajátítja Renit vagy csak a barátnőmnek tűnik úgy?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 3. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy hol tartasz, elovastad-e már. ha még nem rá fogsz jönni ;) . ha igen akkor mondd es akkor leirom a velemenyem
2017. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen elolvastam
2017. ápr. 3. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem, mivel szerelmes Renibe próbálja kisajátítani, meg úgymond Cortez ellen hangolni
2017. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dobos eleonóra válasza:
100%
Igaz, hogy Arnold szerelmes Renibe, de épp ezért félti is a lányt, nem szeretné, ha Cortez összetörné a szívét, és a korábbi tapasztalatai szerint Corteztől nem lehet mást várni. Persze az is igaz, hogy szeretné kisajátítani is Renit, de azt hiszem, jobban szereti annál, mint hogy csak birtokolja. Amikor látja, hogy Reni boldog lehet Cortez mellett, akkor elfogadja őket, bár ezt nem könnyű elfogadnia. Később inkább egy teljesen önző Arnoldot ismerünk meg, de akkor már egyáltalán nincs szó arról, hogy Renit szeretné kisajátítani (pl. amikor Ricsiéktől kér tanácsot.)
2017. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 5. 14:52
 6/6 anonim válasza:
85%
Bizonyos szinten igen, kisajatitja, de csak azert, mert szerelmes Renibe. Rettentoen okos, ezert pontosan tudja, hogy lehetne ezt elerni, es nem hiszem, hogy allandoan tudatosan tenne, de Reni az egyetlen nem tudatos dolog az eleteben. Az iranta erzett szerelmet nem tudja kontrollalni. Idegesitett Arnold viselkedese, de inkabb Renie, mert Arnold barmit csinalhatott volna, Reniben kellett volna hogy legyen olyan fuggetlenseg amire Arnold se tudott volna hatni. Reni egy szerencsetlen :D visszaterve a kerdesre, ha felig meddig-tudatosan is, de ertheto hogy valamilyen szinten ki akarta sajatitani. Mas mit csinalna ha valakibe szerelmes lenne? Odaig nem ment el, hogy mindenkitol elszakitotta volna, csupan Corteztol, szoval szerintem teljesen ertheto a viselkedese.
2017. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!