Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van még valaki akinek Sirius...

Van még valaki akinek Sirius Black a kedvenc Harry Potter karaktere (könyv alapján lehetőleg)?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 17:48
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Igen, nekem is ő a kedvenc karaktererem.
2017. ápr. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Rengeteg embert megkérdeztem már de eddig te vagy az első aki ezt mondja :D azt hittem már én vagyok az egyetlen
2017. ápr. 2. 12:33
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igeeen, nekem is ő a kedvencem:DDD Meg az ikrek:3
2017. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a legjobb karakter volt az egészben

Amellett hogy tehetséges varázsl volt,, mindig lehetett rá számítani, akár Jamesnek, akár Harrynek, akár a Rendnek és nem hagyta hogy a sorsát mások befolyásolják (értsd a 99%ban mardekáros családja nem nézte jó szemmel hogy nem az aranyvér tisztaságának fontosságáról szóló Voldemort féle politikai nézeteket vallotta) a saját igaz útját járta

Nem is értem mások miért rakják előrébb Pitont vagy Dumbledoret

Oké Piton végig hű volt Dumbledorehoz, de azon kívül egy komplexusos f@& volt aki a múlt béli sérelmeit a gyerekkori riválisának fián vezette le

Dumbledoret meg szimplán nem lehetett néha érteni - Harry meg ő elpusztítottak már 2 horcruxot és kutatja őket ezerrel, de Harry azért szerezze meg Lumpslucktól azt az emléket amiben a horcruxokról beszél Tom Denemnek, legyen biztos a nyilvánvaló..

2017. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt is megtudták, hogy pontosan hány Horcrux-ot csinált Voldemort. Ez azért elég lényeges infó volt.
2017. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Tapmaaancs <3
2017. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az Azkabani Fogoly óta ő a kedvencem. Minden tekintetben. Soha, egyetlen könyvben sem érintett még ilyen rosszul egy szereplő halála (bár természetesen megértem, hogy ő nem az az ember aki öreg korában ágyban hal meg). Hihetetlenül bátor volt... Nálam a második Snape.
2017. ápr. 3. 19:55
 8/23 anonim válasza:
100%
Én is imádom Sirius Black-et,de Dumbledore,Piton,Hermione vagy Dobby se maradhat ki a kedvenceim közül!
2017. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Eredetileg Mr. Weasley halt volna meg helyette, és bár igaz hogy Sirius a kedvencem, valahol a szívem mélyén örülök a döntésnek. Mr. Weasley mégiscsak egy apa, nagy családdal :/
2017. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Barátnőmnek. De én is kedvelem.

2017. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!