Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyek Stephen King legjobb...

Melyek Stephen King legjobb és leggyengébb könyvei?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 7. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
( Szia! Bocsánat az offért, de én is elszeretnék kezdeni SK könyveket olvasni, így majd érdekelnének a válaszok. Remélem nem gond, hogy írtam. )
2017. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Ragyogást ajánlanám legelőször (ennek a ffolytatása az Álom doktor) nekem speciál a tűzgyujtó annyira tetszett, hogy a filmes valtozatan elsírtam magam a csalodottság miatt. Mr. Mercedes is tetszett, a Halálos árnyékot sajnos még nem volt szerencsém olvasni de tervezem, mert filmen lenyűgözott. A nem tul szerencsés szerintem a Mobil, amit Richard Bachman néven irt ( n olvastam mindet cssk hármat,) ami eleget rövid de nagyon tetszett az a Coloradoi kölyök sajnos én id megcsak maximum 10-12 olvastam tőlem :(
2017. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki kérdezi tőlem, hogy melyik Kinget ajánlanám első olvasásra, és mindig megkérdezem, hogy az adott embernek milyen típusú kkönyvek jönnek be előszört. King választéka annyira színes, hogy bőven találunk minden kategóriában. De egyébként kezdésnek A ragyogás mindenképp jó. Szerintem a legjobbak: összes novellás kötet, A ragyogás,Duma Key, Joyland, A hosszú menetelés, A búra alatt, Atlantisz gyermekei, az összes Setét torony alap, A halálsoron, Cujo, Rémautó, Christine, Hasznos holmik, 11/22/63, A két Rose, A mbil, A Talizmán, AZ, Blaze, Állattemető, Tortúra, biztos, hogy van még, amit kihagytam, most hirtelen ennyi jutott eszembe. Ami nekem nem jött be annyira: A rémkoppantók, Bilincsben, Carrie, Tűzgyújtó De ez nagyon relatív, hogy kinek mi számít a legjobbnak, és mi nem.
2017. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem az Az és a Tóparti kísértetek a kedvenceim. Amik kevésbé tetszettek az a Coloradoi kölyök és a Talizmán.
2018. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!