Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Létezik olyan könyv, amely...

Létezik olyan könyv, amely segít hajlékonyabbá válni, esetleg akrobatika elemeit mutatja?

Figyelt kérdés

Pl. Lépésről lépésre megtanítja a hidat, spárgát, kézenállást stb.

Neten nézegettem, nem találtam.

(Spárga nem fontos, hogy legyen benne, majdnem lemegy már)

Artista szeretnék lenni, és próbálok minél hajlékonyabb lenni. (Csak otthon tudok gyakorolni)

16/l



2017. ápr. 9. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valaki artista szeretne lenni, akkor megfelelő edzőre van szüksége. Könyvből nem tanulható, a gyakorlatok baleset veszélyesek.
2017. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem akarlak lelombozni, de az artistasághoz már késő. :( Általában 8 év, mire valakiből az lehet és 33-35 évesen már kiöregszik. Az artista szakközépiskola is 6 éves, 16 éves korig vesznek fel diákokat, máshol pedig 18 éves korig, de csak akkor, ha megfelelő előképzettsége van és tényleg nagyon tehetséges.

Nekem is ez volt az álmom, de lecsúsztam róla, mert hiába könyörögtem kiskoromban is a szüleimnek, hogy írassanak be az előképzőbe, nem engedték, aztán mire észbe kaptam, "öreg" lettem.


17/L

2017. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!