Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hasonló könyveket tudtok mondani?

Hasonló könyveket tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Most olvastam ki az Enigma mindkét részét, és már most hiányzik... :(

Tudtok mondani ahóz hasonlót??



2017. ápr. 12. 01:36
 1/1 anonim válasza:

Én is pont ugyanígy éreztem, amikor kiolvastam az Enigmát. Mindegyik könyv egyedi és ez erre a könyvre is igaz. Tudok neked pár fantasy témájú könyvet mondani, vagy esetleg olyat ami nem, de nekem nagyon tetszett.

Csitt-csitt sorozat (fantasy és romantikus, bukott angyalokról szól)

Bexi-sorozat (nem fantasy, inkább olyan tipikus ifjúsági irodalom, de szerintem nagyon megéri, ha még nem olvastad!)

Párválasztó (félig fantasy és romantikus. Most olvastam újra és teljesen beleszerelmesedtem megint.)

Hex Hall sorozat (fantasy, romantikus és nagyon izgalmas)

Poison Study/Méreg tan (még csak az első része van lefordítva, de hamarosan jön a második is és aztán gondolom a harmadik. Izgalmas, fantasy és természetesen meg van benne a szerelmi szál is)

The DUFF (ez inkább egy hétköznapi problémákkal foglalkozó könyv. Szerintem megéri belelapozni)

Apa, randizhatok egy lovaggal? (Fantasy, izgalmas, romantikus és minden benne van, amit csak kívánni lehet)

Esővágy (ez egy novella gyűjtemény az előző könyv írójától. Mindegyik nagyon érdekes történet, de mindegyikben benne van a felnőtt irodalom, nem tudom ez mennyire gátol téged, milyen korosztály vagy.

Remélem tudtam segíteni! Nem csak az Enigmához hasonló könyveket írtam, mert nem hiszem, hogy csak egy ahhoz hasonló könyv tudná pótolni a hiányát! Jó olvasást! -K

2017. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!