Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol találhatok megbízható...

Hol találhatok megbízható tesztolvasókat?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan írásal kapcsolatos forumot ajánlani, ahova felrakhatok egy felhívást, hogy megbízható tesztolvasót keresek?
2017. ápr. 13. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Face - kezdő írók és gyakorlott béták.


Karcolat.

2017. ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Karcolaton probaltam, de azt a választ kaptam hogy nem jo helyen jarok itt nalam joval profibbak vannak.
2017. ápr. 13. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
moly.hu, ott bármilyen írást nyugodtan közölhetsz
2017. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csicsky ***** válasza:
Egy „gyűjteményt“ küldtem privátban (tanácsok, szakirodalom, linkek). Ez a kedvtelésből, hobbiból írogatók számára készült, hogy az írással könnyebben boldoguljanak. Itt feltüntettem azt is, hogy hol találsz tesztolvasókat akik írásokat véleményeznek, tanácsokat adnak. Ők amatőr írók, akik segítségnyújtásként, kölcsönösségi alapon végzik ezt a tevékenységet (a megbízhatóságukért már nem tudok felelősséget vállalni).
2017. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!