Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudok romantikus könyveket...

Tudok romantikus könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés
Már régóta keresek egy könyvet. Arról szólt röviden, hogy egy híresség és egy civil lány egymásba szeretett, de a lány csak sokkal később tudta meg a fiú valódi életét, ezért szétmentek, de a történet végül jól végződött. Ha nem tudtok ebben a könyvben segíteni, az sem baj, mert szívesen fogadok más ilyesmi romantikus történet ajánlást, csak azt szeretném, hogy legalább a vége ne legyen tragikus. Előre is köszönöm a segítségeket!

2017. ápr. 14. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nicole Christie – Érzéki csalódás című regénye hasonló történet.
2017. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2017. ápr. 15. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Kelly Oram - Cinder és Ella?


Szerintem erre gondolhatsz, bár én nem olvastam könyvet, nem igazán fogott meg a rövid tartalma. Barátnőim, és akiket csak kérdezek, imádják, szóval biztos neked is tetszeni fog.


Az én kedvenceim a kissé egyedi, elgondolkodtató, romantikus könyvek, tudom ajánlani a


Neked adom a napot - ot,

Időtlen szerelmet,

Molnár Tónitól a Tépődések - et

ÉS a Veled minden hely ragyogó - t.


Nem is írnék semmit róluk, megtalálod őket neten. A legutolsó (ami nálam a fiú szereplő miatt nagybetűs kedvenc) pdf - ben is megvan.



14/L

2017. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jajj bocsánat, néha kissé szelektív a memóriám, így válaszírás közben elfelejtettem: a Veled minden hely ragyogó - ban bizony van egy olyan fordulat, ami kissé "tragikussá" teszi a történetet. Ennek ellenérr szerintem HIHETETLEN, ahogy az egész le van írva, és a tragédia utáni történések annyira zseniálisak... Van benne valami boldogságos. Megéri elolvasni, még ha el is veszítesz közben pár könnycseppet.
2017. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!