Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az ciki, ha fiúként krimi...

Az ciki, ha fiúként krimi könyveket olvasok? Agathe Christi-től?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 22:31
 1/10 A kérdező kommentje:

Vagy nem buz*s, ha Agatha Christi féle krimkeket olvasok?

Csak mert közben nézelődtem fórumokon, vélemények szinte csak hölgyek kommenteltek.

2017. ápr. 16. 22:34
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Az olvasás alapvetően női hobbi, gyakorlatilag az irodalom 90%-át nők fogyasztják, ha így nézed, akkor önmagában férfikén regényt olvasni is buz.s
2017. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem az. Ha aggaszt, hogy mások mit gondolnak, akkor használj e-readert, vagy ha papírkönyvet olvasol, akkor tegyél rá egy alternatív borítót.
2017. ápr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

:DDD


Akkor ez most hogy van? Regényt írni, vagy verset költeni nem bzis', viszont olvasni már igen? Csak mert a magyar költőink íróink jelentős része mind férfi.

2017. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem olvasni nem ciki, csak itt az a baj, hogy Agatha Christie. Olvastam tőle pár könyvet, aztán nekem mániám, hogy utána még fórumon rákeresek a kommentekre, véleményekre stb. És, ahogy láttam szinte csak csajok olvasták és lájkolták, meg kommentelték eddig.
2017. ápr. 16. 23:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ennyire rá vagy cuppanva mások véleményére? Nem mindegy, mit gondolnak arról, hogy otthon, mit olvasol?


Egyébként meg a nők jobban szeretnek kommentelni, lájkolni,, szóval ezért lehet több női véleménnyel találkozni. Rengeteg olvasni szerető fiút és férfit ismerek, de ők nem szokták megbeszélni őket, csak ajánlgatnak egymásnak. Szóval a kommentek nemaránya nem ad tájékoztatást az olvasók nemarányáról.

2017. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Márciuska ***** válasza:
Nemcsak nők olvassák, csak szerintem a nők szeretnek többet beszélni róla. Különben nem értem ezeket a kérdéseket, amikor valaki azon aggódik, nem ciki-e egy bizonyos könyvet olvasni. Emberek! A mai világban, aki könyvet olvas, az mind emelje fel büszkén a fejét, akármit is olvas! Olvasni jó! Olvasd, amit szeretsz! Miért fontos az, hogy vadidegen emberek mit gondolnak rólad? Lehet, hogy aki esetleg leszólna azért, hogy mit olvasol, az életében összesen három könyvet olvasott el, és egy nagy tapló. Láttam én már nyolcvanéves nagymamát Harry Pottert olvasni, és ismerek olyan férfit, aki pulóvert köt. Az a hülye, aki folyton azzal foglalkozik, hogy a másik ember mit csinál vagy mit nem csinál. És végül: Agatha Christie egyáltalán nem csajos író! Még ha Jane Austen miatt aggódnál, érteném, de Agatha Christie? Pont egy kirmiszerző, mikor a krimi alapban férfias műfaj? Apukám például imádja a Poirot történeteket. Szóval ne aggodalmaskodj! Kár lemondani valamiről, amit szeretsz, pár pletykás rosszindulatú idegen véleménye miatt!
2017. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen mások véleménye, azt olvasol, amit szeretnél.

Az olvasás szerintem egy amúgy klassz hobbi.

Agatha Christie krimijei pedig nagyon jók, olvastam tőle, főleg Poirot, imádtam mind.

Egyáltalán nem ciki, vagy b*zis.

Az Alkonyat, meg ilyen rémek, na az már az!

2017. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az olvasás már eleve nem lehet ciki... szerintem inkább az a ciki, ha valaki egyáltalán nem olvas és még büszke is rá (igen, sok ilyen van).
2017. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz már azzal, hogy mit gondolnak mások. Olvasni jó dolog, és nem ciki. Olvasd azt ami érdekel és ne törődj semmi mással, csak azzal, hogy te jól szórakozol.


Vannak olyanok akik nem értik mit eszem Stephen King regényein, miért a kedvenc íróm, miért imádom már 14 éve, és miért van meg az összes könyve.

Az ilyeneknek meg sem próbálom elmagyarázni, mert úgysem értik. Egyszerűen szeretem és kész, mint ahogy sok más szerzőt is, bár tény, hogy King a favorit. Mondjuk az is igaz, hogy a legtöbb ismerősöm soha egy könyvet nem vett volna a kezébe amit nem kötelező elolvasni pl suliban, így aztán nem érthetik mi az: igazán szeretni egy vagy több író munkáit.


Az olvasásban nincs semmi kínos.

2017. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!