Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha tizenkét...

Szerintetek ciki ha tizenkét évesen kriminológusnak készülök és vagy 30 sorozatot nézek hetente ebből 27 krimisorozat?

Figyelt kérdés

Mert ezt mások "ultragáznak" tartják.

szerintem elég intelligens okos lány vagyok... sokan viszont a fentebb írt hóbortjaim miatt cikiznek.. meg azért mert szeretek olvasni mániám a lakberendezés szeretek sétálni meg a rap-et is valamennyire szeretem... mit gondoltok alaptalanul mondják és ezek alapján rólam mit lehet gondolni?

12/L



2012. szept. 8. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még. Csináld azt, amihez kedved van, és ne foglalkozz az ostobákkal! :)
2012. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki,bár 12 évesen még előtted az élet,bármi lehetsz.
2012. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a koroddal van baj,bár a hobbid se az,de azért az megkérdőjelezhető szerintem,hogy normális-e ha 30 sorozatot nézel hetente.Van egyáltalán ennyi?:O Szerintem a felét simán elhagyhatnád,még úgyis rengeteg maradna,helyette olvass még többet,vagy merülj el a lakberendezésben.Abból később akár meg is élhetsz,ha elvégzed a szakmát.Ja mindenesetre ha kriminológus akarsz lenni,akkor se kell ilyen sok sorozat szerintem.Vagy legalábbis oszd be úgy,hogy több időd legyen másra is!
2012. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Bár a művészet is nagyon érdekel sokan elítélnek a sorozataim miatt.. viszont megnyugodjatok mindenkit nem mindegyiket mindennap mert sajna van ami egy héten csak egyszer megy...:)))
2012. szept. 9. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!