Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ez baj?

Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés

A Szent Johanna Gimiből az első négy rész van meg.És ugye új kiadásban is megjelent.Na és az első három rész az új kötésből van megd, de a negyedik nem, az még a régi.Azt szeretném kérdezni, hogy ez szerintetek baj vagy lehet valamit csinálni?Előre is köszi a válaszokat :)

13/L



2017. ápr. 20. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj. Új kiadásban amúgy nem biztos, hogy változtattak rajta, lehet, hogy csak simán újranyomták. Szóval kiadták újra, mert a piacon nagyon megfogyatkozott, és úgy tűnik, van rá kereslet. Amúgy én nem tudom, nem ismerem; de szerintem nem baj. Ha más nem, csak az eredeti szerző, szerzők változtattak még akár kicsit rajta; szerintem akkor az nem gond. Ha valaki külső belekontárkodna pl valamilyen szándékkal, ami nem jó, tehát nem pl helyesírásba javítana bele, hanem átírna sorokat önkényesen; szerintem főleg az lenne baj. Amúgy én nem hinném, hogy a szövegben magában változott valami, szóval szerintem csak újra kinyomtattak egy nagy adagnyit; mert látták, hogy ez megy, szeretik az emberek, általánosságban népszerű, úgyhogy megéri nyomtatni belőle új adagot. Szóval szerintem a szerző/ szerzők se nagyon akarnának változtatni a már kész könyvükön, szóval szerintem ugyanaz, csak új rajta a kiadási, nyomtatási évszám. Én arra gondolnék, de mondom, én nem ismerem.
2017. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nem tudom biztosan, de én olyat hallottam, hogy az új kiadású SzJG-ben benne vannak azok a jelenetek, amik az első kiadásnál csak a Kalauzban voltak leírva.

13/L

2017. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fanni27 ***** válasza:
Csak a borító más, a tartalmat nem változtatják meg! :DDD
2017. ápr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, csak olyan furcsa, hogy az első három ugyan olyan, a negyedik meg kilóg a sorból...
2017. ápr. 21. 20:39
 5/8 Fanni27 ***** válasza:
Mindegy, legalább...változatos ;)
2017. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:)
2017. ápr. 23. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 1ször könyvtárban olvastam el, a régi kiadást. Most megkaptam az újat, és egy csomó kimaradt rész van benne. Ami a Kalauzban van benne, azt most belerakták az új kiadásba. ☺
2017. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amugy azert adtak ki uj boritoval mert csinalt egy saját kiadot
2017. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!