Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nagyon tetszett a Bexi sorozat...

Nagyon tetszett a Bexi sorozatban lévő szerelmi szál, és szeretnék valami hasonlót olvasni, de komolyabbat. Van valami tippetek?

Figyelt kérdés
Csak találomra kezdtem el olvasni ezeket a könyveket, mert már kicsit kinőttem a tinisorozatokból, de nagyon megtetszett a fiú nagyképű, vicces karaktere, majd a későbbiekben kibontakozott romantikus, szenvedélyes és kedves oldala, valamint a lány makacssága és bizonytalansága. Tudna valaki esetleg hasonlót ajánlani?

2017. ápr. 23. 20:35
 1/9 anonim válasza:
DAC?
2017. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia. Szent Johanna Gimi? Az unokatesóm olvasta és azt is Laura írta azt mondta az is olyasmi. Próbáld meg.
2017. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
talán a gyönyörű sorscsapás?
2017. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát nagyon más de abban is van ilyen szerelmi szál. pokoli szerkezetek
2017. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A Szent Johanna Gimit és a Gyönyörű sorscsapás is olvastam, és a másodikat imádtam, az SzJG kicsit hiteltelen volt. Egyébként köszönöm az ötleteket 😊
2017. ápr. 30. 23:32
 6/9 anonim válasza:
Szia. Én vagyok. A szjg . Azóta én is olvastam belole és igazad van. Annyira nem jó,de a Bexi nagyon jó volt.
2017. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, mert ott volt személyisége a karaktereknek. Most őszintén: Reninek nem volt. Ahogy Corteznek se nagyon. Ha tényleg tetszett volna neki Reni akkor bepróbálkozott volna, mert önbizalomban nem hiszem hogy hiányt szenvedett.

De a Bexi szereplői hát... eléggé el lettek találva. És nagyon szépen írta le az együttléteket. Jó példa ez egy tizenéves számára.

2017. máj. 7. 21:25
 8/9 anonim válasza:
Igen. Én is így gondoltam.
2017. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem is a szjg nem valami hiteles
2020. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!