Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ijesztő horror/thriller...

Ijesztő horror/thriller könyveket mondanátok ( + ha van eladó könyvetek, akkor írjatok üzenetet)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fent említett könyv kategóriából keresnék könyveket. Stephen King majd összes könyvét olvastam már ( kivéve az "IT"-et, de remélhetőleg szeptemberben megrendelhető lesz.

Mint azt írtam, ha van eladó könyvetek ebből a kategóriából, akkor írjatok privátot és megnézem, hogy érdekel-e

ui: főleg ez a 2 könyv érdekelne

Stephen King: IT

Simon Hawke: Friday The 13th



2017. ápr. 26. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én Dan Wellstől a Nem vagyok sorozatgyilkos trilógiát tudnám ajánlani. Jó kis fantasys thriller. Nekem nagyon bejött, bár még csak az első kötetet olvastam, és nemrég keztdem a másodikat.
2017. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már olvastam...nekem is nagyon tetszett :)
2017. ápr. 28. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Michael Corditol a Halál árnyalatai
2017. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Joe Hill könyveit lesd meg. :)


Ha véletlen úgy érzed, mintha egy addig nem olvasott King kötet lenne, az nem a véletlen műve, ugyanis Joe Hill nem más mint Stephen King fia, Joseph Hillstrom King. :)

2017. ápr. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!