Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnád a könyvem?

Elolvasnád a könyvem?

Figyelt kérdés

Szóval elkezdtem írni egy könyvet, és érdekelne hogy mennyire érthető és, hogy az ilyen típusú könyvek mennyire fogják meg az olvasót. Persze nem mindenkinek tetszhet de ha már valakit érdekelne a folytatás akkor tudom hogy biztosan folytatnom kell. E-mailben szívesen elküldeném a történet összefoglalót és a bevezetést annak aki elolvasná.

Ezt a kis részletet arra kérlek ha megkaptad ne küld tovább, ne terjeszd. Küldj nekem vagy privátban vagy kommentben E-mail címet.

A könyv amerikai fantasy stílusú és eddig 15 oldal készült el de már mindent kitaláltam és kisebb feljegyzéseim vannak a folytatásról.

Előre is köszi :)



2017. ápr. 30. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Mi az az "amerikai fantasy"? De most komolyan, imádom a fantasyt, de fogalmam sincs mit jelent az, hogy amerikai.


Viszont maga a könyv nem érdekel, nevetségesnek tartom ezt a "privit írj, emailben elküldöm". Az amatőr, még félig sem kész, kezdő gyakorin reklámozott "műveket" úgy félteni, mintha a Himnusz kézírata lenne mindig megnevettet.

2017. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csicsky ***** válasza:

Egy összefoglaló alapján nem lehet egyértelműen eldönteni, hogy mennyire lesz jó a készülő könyved. Ugyanis egy jó történetet is el lehet rontani azzal, hogy nem megfelelően van megírva és egy önmagában egyszerű történet is lehet izgalmas, ha az írója érti a dolgát.


Küldtem privátban egy összeállítást amit kezdő íróknak szoktam elküldeni, hogy könnyebben boldoguljanak az írással (linkek, tanácsok, ajánlott szakirodalom, stb.).


Sok sikert az íráshoz!

2017. máj. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!