Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van egy könyv ötletem szerinte...

Van egy könyv ötletem szerintetek érdekelné az emberek?

Figyelt kérdés

Egy nem túl ismert és nem is túl súlyos bűnözői tevékenységről szólna. 90-es évek végétől 2007 január 27-ig. (pirul) Heppy end a vége de sok sok keserűséggel bajjal, szó szerint vérrel izzadsággal barátok nélkül de igaz ellenségekkel.

Végül is a srác elérte amit akart most apa férj és adófizető választópolgár.


2017. ápr. 30. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen ötletet meg lehet írni jól meg rosszul is. Ez lehet egy 1/10-es borzalom, meg egy 10/10-es mestermű kiinduló ötlete is. Ne parázz az ötleten, parázz a megvalósításon.
2017. máj. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Most így ebből a kis rövid tartalomból nem lehet annyira meg álapítani, de ha van egy álmod valósítsd meg. Próbald meg ,hogy leirsz egy fejezetet [ részletesen] , és kikéred a családod , barátod véleményét. De, nekem tetszik az összegzés részletesebben leírva csak jobb lehet.


Találtam pár ezzel kapcsolatos linket , ha érdekel nézd meg [link]


[link]

2017. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csicsky ***** válasza:

Jól monda az #1-es válaszoló. Az, hogy egy történet mennyire jó, az elsősorban attól függ, hogy hogyan van megírva (egy jó ötletet is el lehet rontani azzal, hogy nem megfelelően van megírva és egy önmagában egyszerű történet is lehet izgalmas, ha az írója érti a dolgát).


Küldtem egy összeállítást privátban. Ezek további linkek (tanácsok és szakirodalom). Ezt azoknak szoktam elküldeni, akik kedvtelésből, hobbiból írogatnak, hogy könnyebben boldoguljanak az írással.


További jó munkát! Most már csak rajtad múlik!

2017. máj. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!