Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A pál Utcai Fiúk-ból szeretnék...

MCAttila5 kérdése:

A pál Utcai Fiúk-ból szeretnék kérdezni! Mi a Grund? Mi a az Einstand? Mi a gitt, gittegylet? Hol fürdették meg 3-szor Nemecseket? (nagyon sűrgős)!

Figyelt kérdés

#könyv #Pál Utcai Fiúk!
2017. máj. 7. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Amennyi idő alatt beírtad a kérdést...

Segítség:

[link]

2017. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát a Grundnak azt a helyet hívják a Pál utcaiak, ahol lenni szoktak, ahol a gyűléseiket tartják, az az ő törzshelyük amit ők kineveztek a területüknek terüknek -én asszem

Einstandot nem tudom már

A gitt az valamilyen anyag, amit az ablakok ragasztásához használnak, és a gyerekek azt szokták rágcsálni a történetben

Füvészkert vagy pálmaház rémlik, meg volt ott egy tó is, talán az a füvészkert; énnekem amúgy úgy rémlik, hogy volt egy tó, és abban is, meg egy ilyen fedettebb helyen is, de lehet, hogy oda csak elbújt Ernő


Remélem, segítettem valamicskét, már nagyon rég olvastam

2017. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
...te sem vesztegeted az időt hozzászólások olvasásával...:)
2017. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valaki épp megbukott... :D

Olvasd el, te szerencsétlen.

2017. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

grund:a pál utcaiak területe.

gitt:ablak ragasztó

einstand:erőszak enyém-de nam a tiéd

megfürdették nemecseket: mind háromszor a füvészkertbe.elòször beleesett másodszor elbújt harmadszor megbüntették.

2017. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!