Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Oropher...

Mi a véleményetek Oropher döntéséről?

Figyelt kérdés

Régebben nem nagyon foglalkoztam a karakterével, de most kedvet kaptam, hogy írjak egy Oropher fanfictiont. Viszont, még mindig elég nagy a köd, pedig elolvastam róla egy csomó mindent.


Mi a véleményetek erről:


Azt olvastam, hogy a Silvan elfek királyaként ugye ő is harcba szállt Mordor seregei ellen (Battle of Dagorlad) az utolsó szövetségben, de sajnos, a serege elég szegényes páncélzattal és fegyverzettel tudott felsorakozni. No és... mindenhol azt írják, hogy a legbátrabb harcosaival befutott Mordorba, még mielőtt Gil-galad jelt adott volna. És persze, meg is haltak.


Nem tudom, ez most úgy nézhetett ki, hogy az volt a terv, hogy az íjászok előtt ők elkezdik a rohamot, vagy a jelet 'illett' volna megvárni, és ez egy ilyen öngyilkos akcióhoz jobban hasonlít... Hősies cselekedet, vagy meggondolatlan? :)


(Nyilván, a hősiesre szavazok.)



2017. máj. 9. 18:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!