Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen címet adjak történetemnek?

Milyen címet adjak történetemnek?

Figyelt kérdés

Wattpaden szeretném elkezdeni írni. A történet már kb. megvan a fejemben, de a megfelelő cím csakazért sem akar beugrani...Kaptam sok tanácsot azzal kapcsolatban, hogy kezdjem el írni, majd jön magától, de ez nekem sajnos nem megy, mert így az egészet még olyan bizonytalannak érzem. Egy 8. os lány szemszögéből lenne írva, aki nem az a "menő" típus, inkább kissé álmodozó, humoros,kelekótya. Később képbe jönne egy fiú, aki matikát fog neki korrepetálni és idővel egész jóba lesznek, sőt...

Közben lenne több történés, kaland a bizonyos fiúval és barátaival egyaránt, bár ezek nem olyan lényegesek. Arra is gondoltam, hogy akár egy zene cím is lehetne a címe, amelyik tartalma hasonló,mint ez a történet, de nem tudom jó ötlet-e és egyáltalán melyik jöhetne szóba. Kérlek írjatok ötleteket :)



2017. máj. 15. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért kéne belekezdened, mert hátha lesz egy olyan apróság, ami frappáns címet adhat neki

pl a Bárányok hallgatnakban is csak egy apróság miatt lett ez a címe, de persze metafora a teljes történetre

Meg attól is függ mi a vége ;)

2017. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csicsky ***** válasza:
80%
Elküldtem privátban az írással kapcsolatos szakirodalom, linkek jegyzékét. Ezeknek a segítségével könnyebben fogsz tudni boldogulni az írással (hasznos tanácsok kezdő és amatőr íróknak). Feltüntettem azt is, hogy hol találsz tesztolvasókat, akik írásokat véleményeznek és tanácsokat adnak. Ők amatőr írók, akik segítségnyújtásként, kölcsönösségi alapon végzik ezt a tevékenységet.
2017. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia! Szerintem lehetne a címe pl:

-

Ismeretlen szerelem

Veled kezdődik minden (vagy valami hasonló:Veled érzem jól magam)

Ha nem lennél...

Hiányzol

Kellesz

Ismerlek

Ketten a világ ellen

-

Ennyi lenne én ezekre gondoltam lemérem segítettem! <3

2017. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!