Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ilyen könyveket ajánlani?

Tudtok ilyen könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés

Vmi olyan könyvet keresek, ami arról szól, hogy együtt nőtt fel egy fiú még egy lány, nagyon jó barátok voltak szerelmesek is egy picit után vmi történt és szétváltak aztán sok év elteltével egy suliba kerültek, a fiú híres nőcsábász, a lány meg az új lány....


Vmi ilyet keresek, és most hogy ezt leírtam még jobban elolvasnám 😞

Remélem tudtok segíteni...


Elöre is köszi



#fiú #könyv #lány #szerelem #hasonló #nőcsábász fiú #régi barátok.
2017. máj. 16. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen például a Senkinek se kellesz! c. könyv. Szinte teljesen megfelel a leírásodnak.

Hasonló még a Mire jó a rosszfiú? és a Szívzűrterápia strébeteknek c. könyv. Mindkettőben a lány és a fiú együtt nőtt fel, de nem elköltözött az egyik, csak símán elváltak útjaik. A szerelem mindkettőnél ott van. (Még ha a Szívzűrterápia strébereknek c. könyvben nem is úgy, ahogy azt várnánk.)

És még egy könyvet tudok ajánlani, bár abban csak annyi stimmel, hogy szerelem, meg, hogy együtt nőttek fel, de személy szerint én imádtam a Kivédhetetlen szerelem c. könyvet. Ez is egy LOL könyv.

2017. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amint olvastam a kérdésed, az Üvöltő szelek jutott eszembe. Nyilván te nem ilyenre gondolsz, hiszen felnőttekről szól (csak visszatekintenek gyerekkorukra), rég játszódik, nem egy sulis-szerelmes ponyva. De azért egy próbát megér :))
2017. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fiú, aki bemászott az ablakomon.

Van benne pár oldal durva rész, de alapvetően aranyos sztori :)

2017. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!